REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Bodo Möller Chemie otwiera oddział w Rumunii

Firma Bodo Möller Chemie dokonuje dalszej ekspansji w Europie Wschodniej. Dystrybutor otwiera nowy oddział w Bukareszcie.

Bodo Möller Chemie Rumunia oddział

Fot. Kaufdex / pixabay.com

W ostatnim czasie firma Bodo Möller Chemie intensywnie rozbudowywała swoją sieć w Azji, Afryce i Ameryce, ale nie próżnowała również w Europie – m.in. została dystrybutorem antymikrobowych dodatków Sanitized w Europie Wschodniej i otworzyła nową siedzibę w Polsce. Nowy oddział z siedzibą w Bukareszcie ma zaopatrywać klientów z Rumunii, Bułgarii i Mołdawii. Jak komentuje Frank Haug, Prezes Zarządu Bodo Möller Chemie Group:

Dzięki nowemu oddziałowi w Europie Wschodniej skutecznie kontynuujemy swoją strategię ekspansji z ostatnich lat. Idąc tą drogą, możemy ugruntować obecne współprace handlowe oraz zyskać nowych partnerów biznesowych.

Jeśli chodzi o produkty, firma oferować będzie szereg rozwiązań z branży farb i powłok, klejów i uszczelniaczy, kompozytów czy dodatków antymikrobowych. Będą to m.in. produkty marek DuPont, Henkel Adhesives Technologies, Huntsman, Sanitized czy Sir Industriale. Jak zapewnia firma, szczególnie skorzystają klienci z branży kompozytów, samochodowej, drzewnej i ogólnej przemysłowej.

Źródło: Bodo Möller Chemie

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA