a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneBodo Möller Chemie otwiera oddział w Rumunii

Bodo Möller Chemie otwiera oddział w Rumunii

Firma Bodo Möller Chemie dokonuje dalszej ekspansji w Europie Wschodniej. Dystrybutor otwiera nowy oddział w Bukareszcie.

Bodo Möller Chemie Rumunia oddział

Fot. Kaufdex / pixabay.com

W ostatnim czasie firma Bodo Möller Chemie intensywnie rozbudowywała swoją sieć w Azji, Afryce i Ameryce, ale nie próżnowała również w Europie – m.in. została dystrybutorem antymikrobowych dodatków Sanitized w Europie Wschodniej i otworzyła nową siedzibę w Polsce. Nowy oddział z siedzibą w Bukareszcie ma zaopatrywać klientów z Rumunii, Bułgarii i Mołdawii. Jak komentuje Frank Haug, Prezes Zarządu Bodo Möller Chemie Group:

Dzięki nowemu oddziałowi w Europie Wschodniej skutecznie kontynuujemy swoją strategię ekspansji z ostatnich lat. Idąc tą drogą, możemy ugruntować obecne współprace handlowe oraz zyskać nowych partnerów biznesowych.

Jeśli chodzi o produkty, firma oferować będzie szereg rozwiązań z branży farb i powłok, klejów i uszczelniaczy, kompozytów czy dodatków antymikrobowych. Będą to m.in. produkty marek DuPont, Henkel Adhesives Technologies, Huntsman, Sanitized czy Sir Industriale. Jak zapewnia firma, szczególnie skorzystają klienci z branży kompozytów, samochodowej, drzewnej i ogólnej przemysłowej.

Źródło: Bodo Möller Chemie