a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbPigmenty i dodatkiNowa siedziba polskiego oddziału Bodo Möller Chemie

Nowa siedziba polskiego oddziału Bodo Möller Chemie

Polski oddział Bodo Möller Chemie przeniósł się do zupełnie nowego budynku. Został on specjalnie dostosowany pod kątem przechowywania i obróbki towarów niebezpiecznych.

Bodo Möller Chemie Polska

Fot. arch. Bodo Möller Chemie

Obiekt użytkowany do tej pory nie został całkowicie opuszczony. Wciąż mieści się tam Centrum Kompetencji Klejów oraz Laboratorium Klejów.

Lepsze warunki pracy, więcej przestrzeni

Nowy ośrodek w miejscowości Suchy Las pod względem logistycznym oferuje wiele korzyści. Ponieważ położony jest bezpośrednio przy autostradzie do Poznania, możliwy jest szybki transport towaru z i do obiektu. Zaletą jest też dodatkowa powierzchnia magazynowa. Jak komentuje Maciej Nawrot, dyrektor zarządzający oddziału Polska, Czechy i Słowacja Bodo Möller Chemie:

Dzięki nowemu ośrodkowi mamy lepsze warunki pracy, a równocześnie dużo większą powierzchnię do dyspozycji. W przyszłości da nam to możliwość rozbudowy obiektu, której nie mielibyśmy w tłocznym Poznaniu.

Nowy magazyn o powierzchni 1000 m² oferuje 600 miejsc paletowych oraz 25 miejsc paletowych w strefie niskiej temperatury – na produkty, które muszą być przechowywane w temperaturze niższej niż pokojowa. Dwie nowo zatrudnione osoby są wykwalifikowane pod kątem obchodzenia się z towarami niebezpiecznymi.

Bodo Möller Chemie w Polsce – kleje, kompozyty, żywice

Oferta polskiego oddziału Bodo Möller Chemie obejmuje szeroką gamę produktów. Od klejów i uszczelniaczy poprzez kompozyty i żywice aż po produkty dla branży farb i budownictwa.

Źródło: Bodo Möller Chemie