REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Program stypendialny Grupy PCC: trwa nabór zgłoszeń!

Grupa PCC zaprasza studentów do skorzystania ze swojego programu stypendialnego. Do zdobycia roczne stypendia w wysokości 2000 zł brutto miesięcznie. Zgłoszenia wysyłać można do 31 maja.

Grupa PCC program stypendialny

Fot. JESHOOTS-com / pixabay.com

W ramach programu stypendialnego Grupy PCC studenci uczelni technicznych mogą zrealizować swój projekt badawczy przy wsparciu PCC. Firma oferuje zarówno wsparcie finansowe, jak i możliwość prowadzenia badań w jej laboratoriach, wytwórniach produkcyjnych i działach technicznych.

Napisz pracę dyplomową z Grupą PCC

„Napisz z nami pracę dyplomową!” – zachęca Grupa PCC na stronie poświęconej programowi stypendialnemu. Poszukiwani są zwłaszcza aktywni studenci, którzy lubią pracę zespołową i swobodnie posługują się językiem angielskim. Wymagana jest także dostępność przez przynajmniej 30 godzin w miesiącu.

Co oferuje firma? Przyznawane na rok stypendium w wysokości 2000 zł brutto miesięcznie, udział w programie szkoleniowym, współpracę ze specjalistami, możliwość zdobycia cennego doświadczenia i kontynuacji kariery po zakończeniu programu.

Zgłoszenia do końca maja

Swoje zgłoszenie wysłać można do 31 maja za pośrednictwem formularza na stronie internetowej. Na stronie tej znaleźć można również szczegółowe zasady przyznawania i realizacji tegorocznych stypendiów.

Źródło: Grupa PCC

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA