REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Konferencja FEICA w Warszawie odwołana

Zaplanowana na wrzesień Konferencja FEICA, która odbyć się miała w Warszawie, została odwołana. Organizatorzy już teraz podjęli tę trudną decyzję ze względu na pandemię koronawirusa i jej skutki.

Konferencja FEICA Warszawa odwołana

Fot. SchoonIngekaderd / pixabay.com

Organizowana przez FEICA konferencja European Adhesive & Sealant Conference oraz towarzyszące jej targi miały się odbyć w dniach 9-11 września w Warszawie. Mając na uwadze bezpieczeństwo uczestników w dobie pandemii, organizatorzy zdecydowali, że wydarzenie się nie odbędzie.

Zdrowie i bezpieczeństwo kwestią najwyższej wagi

W oświadczeniu zespołu Konferencji FEICA czytamy, że zdrowie i bezpieczeństwo gości, prelegentów i obsługi to organizatorów kwestia najwyższej wagi. Mimo że rozważali alternatywne opcje, ostatecznie, w związku z problemami logistycznymi i zastrzeżeniami członków, zdecydowali się odwołać wydarzenie. Cytując dalszą część komunikatu:

Życie na całym świecie drastycznie się zmieniło w bardzo krótkim czasie. Nasz sposób życia, nawiązywania interakcji i prowadzenia biznesu został zaburzony. Wierzymy, że wyjdziemy z tego bardziej chętni do nawiązywania kontaktów międzyludzkich i celebrować będziemy wartości, które cenimy jako społeczność. Dlatego cieszymy się na kolejne spotkanie na Konferencji FEICA 2021.

Organizatorzy zapewnili również, że pozostaną w indywidualnym kontakcie z wystawcami, sponsorami i uczestnikami. Drogą tą ustalą szczegóły związane ze zwrotem kosztów lub przeniesieniem uczestnictwa na rok 2021.

PZPFiK: „To dla nas przykra wiadomość”

O odwołaniu Konferencji FEICA 2020 poinformował również Polski Związek Producentów Farb i Powłok. Organizacja wyraziła szczególny żal, informując, że po raz pierwszy impreza tej rangi odbyć się miała w Polsce.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA