a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweKonferencja FEICA w Warszawie odwołana

Konferencja FEICA w Warszawie odwołana

Zaplanowana na wrzesień Konferencja FEICA, która odbyć się miała w Warszawie, została odwołana. Organizatorzy już teraz podjęli tę trudną decyzję ze względu na pandemię koronawirusa i jej skutki.

Konferencja FEICA Warszawa odwołana

Fot. SchoonIngekaderd / pixabay.com

Organizowana przez FEICA konferencja European Adhesive & Sealant Conference oraz towarzyszące jej targi miały się odbyć w dniach 9-11 września w Warszawie. Mając na uwadze bezpieczeństwo uczestników w dobie pandemii, organizatorzy zdecydowali, że wydarzenie się nie odbędzie.

Zdrowie i bezpieczeństwo kwestią najwyższej wagi

W oświadczeniu zespołu Konferencji FEICA czytamy, że zdrowie i bezpieczeństwo gości, prelegentów i obsługi to organizatorów kwestia najwyższej wagi. Mimo że rozważali alternatywne opcje, ostatecznie, w związku z problemami logistycznymi i zastrzeżeniami członków, zdecydowali się odwołać wydarzenie. Cytując dalszą część komunikatu:

Życie na całym świecie drastycznie się zmieniło w bardzo krótkim czasie. Nasz sposób życia, nawiązywania interakcji i prowadzenia biznesu został zaburzony. Wierzymy, że wyjdziemy z tego bardziej chętni do nawiązywania kontaktów międzyludzkich i celebrować będziemy wartości, które cenimy jako społeczność. Dlatego cieszymy się na kolejne spotkanie na Konferencji FEICA 2021.

Organizatorzy zapewnili również, że pozostaną w indywidualnym kontakcie z wystawcami, sponsorami i uczestnikami. Drogą tą ustalą szczegóły związane ze zwrotem kosztów lub przeniesieniem uczestnictwa na rok 2021.

PZPFiK: „To dla nas przykra wiadomość”

O odwołaniu Konferencji FEICA 2020 poinformował również Polski Związek Producentów Farb i Powłok. Organizacja wyraziła szczególny żal, informując, że po raz pierwszy impreza tej rangi odbyć się miała w Polsce.

Źródło: european-coatings.com