REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Barwy natury w obiektywie – letni konkurs Dekoratorium

Magazyn Dekoratorium zaprasza do udziału w letnim konkursie fotograficznym. Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Udało ci się uchwycić barwy lata? Zgłoś je w konkursie, a możesz zdobyć atrakcyjne nagrody.

Barwy natury w obiektywie

Fot. Dekoratorium

Czy to na wakacjach w egzotycznym zakątku świata, czy w przydomowym ogródku, lato bombarduje nas kolorami. Wykonane teraz zdjęcia mogą stanowić nie tylko świetną pamiątkę, ale i szansę na wygraną w nowym konkursie magazynu Dekoratorium.

Wystarczy przesłać swoją fotografię na adres mailowy kontakt@dekoratorium.com wpisując w tytule „Barwy natury w obiektywie”. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalne jedno zdjęcie. Prace konkursowe przyjmowane są do 23 sierpnia.

Trzy najciekawsze i najbardziej radosne zdjęcia zostaną nagrodzone fartuszkami ufundowanymi przez firmę Yellow Polka. Prócz tego zwycięskie zdjęcia opublikowane zostaną na portalu Dekoratorium.com.

Na stronie Dekoratorium jest również dostępny regulamin konkursu. Zapraszamy!

Źródło: Śnieżka

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA