a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweantykorozyjne i ogniochronneFarby AvantGuard Hempel z nagrodą Frost & Sullivan

Farby AvantGuard Hempel z nagrodą Frost & Sullivan

Linia farb antykorozyjnych Hempadur AvantGuard firmy Hempel wykorzystująca nowoczesną technologię aktywacji cynku otrzymała Europejską Nagrodę Frost & Sullivan. Uroczysta gala wręczenia odbędzie się 14 maja w Londynie.

AvantGuard

Fot. andjohan / Foter.com / CC BY

Farby Hempadur AvantGuard zostały wyróżnione w kategorii New Product Innovation. Uznanie jury zyskały za doskonałą ochronę antykorozyjną żelaza i stali w wyjątkowo trudnym środowisku korozyjnym C4 i C5 (wysoka wilgotność, woda morska).

Tak niezawodną ochronę uzyskano dzięki technologii szklanych kulek i specjalnego aktywatora, które pozwalają w pełni wykorzystać możliwości zawartego w farbie cynku. Dlatego też produkty z serii AvantGuard można stosować nawet na morskich platformach wydobywczych czy też wiatrakach w nadmorskich elektrowniach wiatrowych.

Jak mówi Pernille Lind Olsen, Group Product Director w dziale Protective Marketing firmy Hempel, nagroda Frost & Sullivan jest ukoronowaniem kilku lat pracy nad technologią aktywacji cynku. Przedstawiciele koncernu określają to jako największy skok technologiczny w branży farb antykorozyjnych od czasu wprowadzenia powłok na bazie cynku w latach 60. ubiegłego wieku.

Źródło: Hempel

Dowiedz się więcej o firmie