REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Farby AvantGuard Hempel z nagrodą Frost & Sullivan

Linia farb antykorozyjnych Hempadur AvantGuard firmy Hempel wykorzystująca nowoczesną technologię aktywacji cynku otrzymała Europejską Nagrodę Frost & Sullivan. Uroczysta gala wręczenia odbędzie się 14 maja w Londynie.

AvantGuard

Fot. andjohan / Foter.com / CC BY

Farby Hempadur AvantGuard zostały wyróżnione w kategorii New Product Innovation. Uznanie jury zyskały za doskonałą ochronę antykorozyjną żelaza i stali w wyjątkowo trudnym środowisku korozyjnym C4 i C5 (wysoka wilgotność, woda morska).

Tak niezawodną ochronę uzyskano dzięki technologii szklanych kulek i specjalnego aktywatora, które pozwalają w pełni wykorzystać możliwości zawartego w farbie cynku. Dlatego też produkty z serii AvantGuard można stosować nawet na morskich platformach wydobywczych czy też wiatrakach w nadmorskich elektrowniach wiatrowych.

Jak mówi Pernille Lind Olsen, Group Product Director w dziale Protective Marketing firmy Hempel, nagroda Frost & Sullivan jest ukoronowaniem kilku lat pracy nad technologią aktywacji cynku. Przedstawiciele koncernu określają to jako największy skok technologiczny w branży farb antykorozyjnych od czasu wprowadzenia powłok na bazie cynku w latach 60. ubiegłego wieku.

Źródło: Hempel

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA