a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbPigmenty i dodatkiApplied Graphene Materials członkiem ACA

Applied Graphene Materials członkiem ACA

Firma Applied Graphene Materials (AGM) została członkiem Amerykańskiego Stowarzyszenia Powłok – American Coatings Association (ACA). ACA to organizacja handlowa, dbająca o interesy amerykańskiej branży farb i powłok.

Applied Graphene Materials ACA

Fot. arch. Applied Graphene Materials

American Coatings Associations reprezentuje firmy będące ogniwami całego łańcucha dostaw związanego z farbami. Jako organizacja handlowa cieszy się dużym szacunkiem zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i na forum międzynarodowym.

Większa decyzyjność i ściślejsza współpraca

Przystąpienie do stowarzyszenia to dowód, że firmie AGM zależy na współpracy z innymi podmiotami w USA i na świecie. Członkowie ACA są bardziej decyzyjni we wszystkich kwestiach związanych z amerykańską branżą farbiarską.

Jako producent innowacyjnych rozwiązań w zakresie dyspersji grafenu i technologii aplikacji AGM dostrzega w członkostwie w ACA nowe możliwości. Liczy, że uda mu się nawiązać ściślejszą współpracę z organizacjami w całym kraju, a także za granicą.

AGM także w Europie

Applied Graphene Materials to jeden z najważniejszych producentów dyspersji grafenu na świecie. Firma jest również założycielem konsorcjum Graphene REACH, które kilka miesięcy temu otrzymało zgodę na dostarczanie na rynek europejski grafenu w dużych ilościach (do 10 ton).

Źródło: AGM