REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

IGL Coatings z certyfikatem programu NANOVerify

W Malezji powstał program certyfikacji produktów powstałych w oparciu o nanotechnologie – NANOVerify. Jako pierwsze wyróżnione znakiem Graphene Verified Mark w ramach programu zostały produkty IGL Coatings.

IGL Coatings NANOVerify

Fot. arch. IGL Coatings

Certyfikat Graphene Verified Mark jest przyznawany przez NanoVerify Malaysia (NVM), agencję podlegającą malezyjskiemu Ministerstwu Nauki, Technologii i Innowacji (MOSTI). Ministerstwo monitoruje i usprawnia rozwój i komercjalizację nanotechnologii w Malezji.

Większe szanse na rynku międzynarodowym

GrapheneVerify – dodatkowy program certyfikacji w ramach NANOVerify – powstał, by zwiększyć szanse małych i średnich przedsiębiorstw na powodzenie ich produktów na rynku międzynarodowym. Wyróżnione w ramach niego produkty IGL Coatings to m.in. linia Ecocoat. Jak mówi Keong Chun Chieh, dyrektor generalny i założyciel IGL Coatings:

Certyfikat z pewnością zachęci klientów do naszych produktów, zwłaszcza do serii Ecocoat Kenzo. Dokument ten jest potwierdzeniem naszej wiarygodności, jeśli chodzi o wykorzystywanie grafenu w naszych produktach.

Jak wyjaśnia Keong Chun Chieh, wyniki testów przeprowadzonych przez niezależne laboratorium zgodnie z międzynarodowym standardem dostarczają odpowiedzi na temat typu i jakości używanych przez firmę nanomateriałów.

Nanotechnologie z Malezji

IGL Coatings to firma z siedzibą w Shah Alam w Malezji, obecna ze swoimi produktami już w 50 krajach. Specjalizuje się w innowacyjnych produktach opartych na nanotechnologii oraz powłokach ceramicznych o niskiej lub zerowej zawartości LZO. Są one stosowane m.in. w przemyśle samochodowym, lotniczym i morskim.

Źródło: coatingsworld.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA