REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

H.B. Fuller buduje fabrykę w Egipcie

Firma H.B. Fuller ogłosiła plany budowy nowego zakładu w Kairze. Obiekt ma usprawnić obsługę klientów na szybko rosnących rynkach w Egipcie, Turcji, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

H.B. Fuller fabryka Egipt

Fot. arch. H.B. Fuller

Nowa fabryka będzie zaopatrywać lokalny rynek w kleje dla określonych obszarów zastosowań. Wśród nich są m.in. higiena, branża opakowaniowa, etykiety, przetwórstwo papieru i grafika.

Produkcja ruszy pod koniec 2022

Zakład produkcyjny, który budowany jest w Egipcie, będzie miał powierzchnię ok. 37 000 m2 i powstanie w bardzo dogodnej lokalizacji – na terenie CPC Industrial Park w Kairze. Pełna produkcja ruszyć ma w ostatnim kwartale 2022. Jak mówi Harsh Gupta, dyrektor zarządzający H.B. Fuller w Indiach, na Bliskim Wschodzie w Afryce:

Egipt w naturalny sposób stał się bramą regionu. Dzięki nowej fabryce umocnimy naszą pozycję lidera w Egipcie i Turcji i zyskamy większą konkurencyjność na młodych rynkach na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Silniejsza obecność w Kairze, z zaawansowanym technologicznie zakładem produkcyjnym zaprojektowanym z myślą o rozwoju w następnych latach pozwoli nam podwoić zdolność produkcyjną i rozwinąć nasze technologie.

Firma H.B. Fuller jest obecna w Egipcie od roku 2008, w ostatnim czasie przywiązuje jednak dużą wagę do rozwoju w tym regionie. W centrum jej uwagi jest również Afryka, o czym świadczyć może rozbudowa oddziału w RPA.

130 lat i ponad 100 krajów

H.B. Fuller to amerykański producent klejów, uszczelniaczy i innych specjalistycznych produktów chemicznych, obecny na światowym rynku od 130 lat. Obecnie obsługuje klientów w ponad 100 krajach – w tym Polsce.

Źródło: H.B. Fuller, european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA