REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Jest już program European Coatings Show Conference

Tegoroczna edycja targów European Coatings Show została odwołana, odbędzie się za to towarzysząca im konferencja European Coatings Show Conference. Także jednak w formie innej niż zwykle – wirtualnie. Dostępny jest już program wydarzenia.

European Coatings Show Conference 2021

Fot. freephotocc / pixabay.com

Żyjemy w pełnych wyzwań czasach. Jak jednak przekonują organizatorzy European Coatings Show Conference, technologia nie stoi w miejscu, wciąż się rozwija, dostarczając rozwiązań użytecznych w walce z codziennymi wyzwaniami branży. Dlatego tak ważna jest wymiana doświadczeń.

Po raz pierwszy w formie cyfrowej

Niezwykłe czasy wymagają niezwykłych rozwiązań, dlatego konferencja ECS odbędzie się po raz pierwszy w formie cyfrowej – eksperci z całego świata spotkają się za pośrednictwem wirtualnej platformy. Niewątpliwą zaletą tej formy wydarzenia w obecnych warunkach jest fakt, że wziąć udział można z dowolnej lokalizacji – niezależnie od sytuacji epidemicznej i obowiązujących obostrzeń dotyczących podróżowania.

Wirtualna forma nie oznacza mniejszego rozmachu – wydarzenie podzielone zostało na 20 sesji, w trakcie których wygłoszonych zostanie w sumie 120 prezentacji. W ciągu zaledwie dwóch dni każdy z uczestników otrzyma potężną dawkę informacji na temat najnowszych technologii oraz odkryć dokonanych na uniwersytetach i w instytutach badawczych.

Informacje i bilety na stronie internetowej

European Coatings Show Conference 2021 odbędzie w dniach 13-14 września. Pełen program wydarzenia dostępny jest już na jego stronie internetowej. Za pośrednictwem strony można również zakupić bilet wstępu na konferencję.

Źródło: European Coatings

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA