a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweJest już program European Coatings Show Conference

Jest już program European Coatings Show Conference

Tegoroczna edycja targów European Coatings Show została odwołana, odbędzie się za to towarzysząca im konferencja European Coatings Show Conference. Także jednak w formie innej niż zwykle – wirtualnie. Dostępny jest już program wydarzenia.

European Coatings Show Conference 2021

Fot. freephotocc / pixabay.com

Żyjemy w pełnych wyzwań czasach. Jak jednak przekonują organizatorzy European Coatings Show Conference, technologia nie stoi w miejscu, wciąż się rozwija, dostarczając rozwiązań użytecznych w walce z codziennymi wyzwaniami branży. Dlatego tak ważna jest wymiana doświadczeń.

Po raz pierwszy w formie cyfrowej

Niezwykłe czasy wymagają niezwykłych rozwiązań, dlatego konferencja ECS odbędzie się po raz pierwszy w formie cyfrowej – eksperci z całego świata spotkają się za pośrednictwem wirtualnej platformy. Niewątpliwą zaletą tej formy wydarzenia w obecnych warunkach jest fakt, że wziąć udział można z dowolnej lokalizacji – niezależnie od sytuacji epidemicznej i obowiązujących obostrzeń dotyczących podróżowania.

Wirtualna forma nie oznacza mniejszego rozmachu – wydarzenie podzielone zostało na 20 sesji, w trakcie których wygłoszonych zostanie w sumie 120 prezentacji. W ciągu zaledwie dwóch dni każdy z uczestników otrzyma potężną dawkę informacji na temat najnowszych technologii oraz odkryć dokonanych na uniwersytetach i w instytutach badawczych.

Informacje i bilety na stronie internetowej

European Coatings Show Conference 2021 odbędzie w dniach 13-14 września. Pełen program wydarzenia dostępny jest już na jego stronie internetowej. Za pośrednictwem strony można również zakupić bilet wstępu na konferencję.

Źródło: European Coatings