a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbBez kategoriiZłota Ciupaga za izolację PCC

Złota Ciupaga za izolację PCC

W dniach 13 i 14 maja odbyła się kolejna, już 26. edycja Podhalańskich Targów Budownictwa. W trakcie nich nagrodę „Złota Ciupaga” zdobył produkt z oferty Grupy PCC.

Fot. arch. PCC

Targi, które odbyły się w Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu, jak co roku stanowiły cenną platformę wymiany doświadczeń i prezentacji produktów. Wśród wystawców znalazła się również jedna ze spółek Grupy PCC – PCC Prodex – z ofertą poliuretanowych pian izolacyjnych.

Jeden z produktów wytwarzanych przez PCC Prodex – izolacja Crossin Attic Soft – otrzymał na targach ważne wyróżnienie, nagrodę „Złota Ciupaga”. Doceniony produkt przeznaczony jest do wykonywania wewnętrznej izolacji termicznej oraz akustycznej metodą natrysku i powstał przede wszystkim z myślą o poddaszach, zadaszeniach i stropach.

Goście targów mogli skorzystać z profesjonalnego doradztwa w zakresie aplikacji nagrodzonej izolacji, a także innych produktów marki Crossin. Na stoisku promującym markę stworzono punkt konsultacyjny, gdzie firma Izolmax, autoryzowany wykonawca izolacji natryskowych Crossin w województwie małopolskim, udzielała fachowych porad.

Źródło: PCC