a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłowedo drewnaWood Coatings Pro – nowa aplikacja Axalty

Wood Coatings Pro – nowa aplikacja Axalty

Firma Axalta Coating Systems zaprezentowała Wood Coatings Pro – swoją nową aplikację poświęconą farbom do drewna. Umożliwia ona szybki dostęp do informacji o produktach i najnowszych trendach.

aplikacja Wood Coatings Pro Axalta Coating Systems

Fot. arch. Axalta Coating Systems

Aplikacja Wood Coatings Pro jest podzielona na cztery sekcje: katalog produktów, trendy kolorystyczne, e-learning oraz lokalizacja dystrybutora. Informacje o produkcie wyszukiwać można według sektora branży, regionu, typu technologii oraz typu wykończenia.

Nowoczesne i łatwe w użyciu narzędzie cyfrowe

Aplikacja pozwala także użytkownikom pobierać, drukować i udostępniać informacje takie jak karty techniczne, materiały wideo dotyczące aplikacji produktów czy trendy kolorystyczne. Jak komentuje Dave Heflin, wiceprezes oddziału Global Industrial Liquid Coatings w firmie Axalta CS:

Cieszymy się, że możemy zaprezentować naszym klientom i innym użytkownikom naszą innowacyjną aplikację poświęconą farbom do drewna. Wood Coatings Pro to nowoczesne, łatwe w użytkowaniu narzędzie cyfrowe. Nowa aplikacja pozwala klientom szybko i w prosty sposób pozyskać szczegółowe informacje o produkcie.

Wade Arnold, wiceprezes oddziału Industrial Wood Coatings w Axalta Coating Systems, dodaje, że to dopiero początek tego, co firma może zaproponować na rynku farb do drewna.

Aplikacja już dostępna

Nowa aplikacja Axalty w wersjach na urządzenia z systemem iOS i Android jest już dostępna. Można ją bezpłatnie pobrać z Apple App Store lub Google Play Store.

Źródło: Axalta Coating Systems