REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Wood Coatings Pro – nowa aplikacja Axalty

Firma Axalta Coating Systems zaprezentowała Wood Coatings Pro – swoją nową aplikację poświęconą farbom do drewna. Umożliwia ona szybki dostęp do informacji o produktach i najnowszych trendach.

aplikacja Wood Coatings Pro Axalta Coating Systems

Fot. arch. Axalta Coating Systems

Aplikacja Wood Coatings Pro jest podzielona na cztery sekcje: katalog produktów, trendy kolorystyczne, e-learning oraz lokalizacja dystrybutora. Informacje o produkcie wyszukiwać można według sektora branży, regionu, typu technologii oraz typu wykończenia.

Nowoczesne i łatwe w użyciu narzędzie cyfrowe

Aplikacja pozwala także użytkownikom pobierać, drukować i udostępniać informacje takie jak karty techniczne, materiały wideo dotyczące aplikacji produktów czy trendy kolorystyczne. Jak komentuje Dave Heflin, wiceprezes oddziału Global Industrial Liquid Coatings w firmie Axalta CS:

Cieszymy się, że możemy zaprezentować naszym klientom i innym użytkownikom naszą innowacyjną aplikację poświęconą farbom do drewna. Wood Coatings Pro to nowoczesne, łatwe w użytkowaniu narzędzie cyfrowe. Nowa aplikacja pozwala klientom szybko i w prosty sposób pozyskać szczegółowe informacje o produkcie.

Wade Arnold, wiceprezes oddziału Industrial Wood Coatings w Axalta Coating Systems, dodaje, że to dopiero początek tego, co firma może zaproponować na rynku farb do drewna.

Aplikacja już dostępna

Nowa aplikacja Axalty w wersjach na urządzenia z systemem iOS i Android jest już dostępna. Można ją bezpłatnie pobrać z Apple App Store lub Google Play Store.

Źródło: Axalta Coating Systems

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA