REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Woda i powłoki ochronne – aplikacja Sherwin-Williams

Dział Protective & Marine Coatings koncernu Sherwin-Williams opracował specjalną aplikację SW Water & Wastewater, która pomaga inżynierom w wyborze odpowiednich powłok ochronnych w zakładach oczyszczania i uzdatniania wody.

powłoki ochronne aplikacja Sherwin-Williams

Fot. arch. joejungmann / Foter.com / CC BY

Aplikacja podpowiada, jaki system wykorzystać w przypadku takich zastosowań jak uzdatnianie i oczyszczanie wody, jej transport, przechowywanie czy odprowadzanie ścieków. To praktyczne narzędzie, które za pośrednictwem telefonu czy tabletu pomaga inżynierom zaprojektować odpowiednią ochronę różnych powierzchni w oczyszczalniach i innych obiektach.

Przy pomocy aplikacji można wybrać powłoki ochronne dla ponad 35 obszarów funkcjonalnych w sześciu różnych typach zakładów. Oprócz propozycji kompletnego systemu (podkład, warstwa pośrednia i nawierzchniowa) i wymaganych grubości DFT aplikacja podaje podstawowe informacje na temat przygotowania powierzchni i nanoszenia farb.

Baza produktów jest na bieżąco aktualizowana – użytkownik otrzymuje informację, kiedy na rynku pojawi się nowość, a także gdy jakiś produkt zostanie wycofany ze sprzedaży. Z aplikacji można korzystać na tabletach z systemem iOS oraz wszystkich urządzeniach z systemem Android. Jest dostępna do pobrania m.in. ze strony Google Play.

Źródło: coatingsworld.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA