REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

W 100% sieciowane UV farby Rubbol od AkzoNobel

AkzoNobel wprowadza do sprzedaży nową linię produktów Rubbol. To system powłokowy, który pozwoli producentom okien w niekosztowny sposób skorzystać z zalet sieciowania UV.

AkzoNobel Rubbol w 100% sieciowane UV

Fot. arch. AkzoNobel

Nowa linia farb Rubbol to produkty do drewna marki Sikkens, które są w 100% sieciowane UV. Dzięki temu czas schnięcia skraca się nawet o 16 godzin, co pozwala znacznie zaoszczędzić czas i energię.

Najlepszy czas, by przejść na UV

Ponieważ farby z nowej linii nie emitują szkodliwych substancji i nie wymagają mieszania, proces produkcyjny jest przyjazny środowisku. To coś, co liczy się zwłaszcza dla dużych producentów. Jak mówi Simon Parker, dyrektor oddziału Industrial Coatings AkzoNobel:

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że przejście na linię produkcją z sieciowaniem UV wymaga kalkulacji, bo choć to obiecująca perspektywa dla wielu naszych klientów, oznacza też dużą inwestycję. Nasza w 100% sieciowana UV linia Rubbol oferuje duże oszczędności, a zarazem doskonałą jakość wykończenia. Jeśli więc przejść na UV – to właśnie teraz.

System składa się ze szpachlówki, podkładu i lakieru nawierzchniowego na ramy okienne oraz lakieru nawierzchniowego na okna z PVC. Charakteryzuje się dobrą adhezją i wytrzymałością.

Globalny program testów pogodowych

Nowa linia w 100% sieciowana UV jest częścią globalnego programu testowania w warunkach pogodowych. Dysponując stacjami testowania w Europie, Ameryce Północnej oraz w regionie Azji i Pacyfiku, AkzoNobel jest w stanie zbadać ponad 200 000 próbek w różnych warunkach klimatycznych i monitorować ich wytrzymałość przez dłuższy czas.

Źródło: AkzoNobel

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA