REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Voltatex 1230 – nowy lakier na stal elektrotechniczną

Axalta Coating Systems wprowadza na rynek nowy lakier izolujący Voltatex 1230. Jest to produkt do zabezpieczania stali elektrotechnicznej.

Voltatex 1230

Fot. arch. Axalta Coating Systems

Voltatex to linia lakierów, które spełniają klasy izolacji C3, C5 i C6 (zgodnie z AISI-ASTM A 976-9). Mogą być one wykorzystywane m.in. do ochrony silników i generatorów, małych transformatorów i przekaźników.

Voltatex 1230, podobnie jak pozostałe produkty z linii, jest wysokiej jakości organicznym lakierem izolującym. Gwarantuje dobrą wykrawalność, niezawodną izolację oraz ochronę przed korozją.

Źródło: Axalta Coating Systems

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA