REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Trwa Azelis Coatings Academy 2015!

Trwa właśnie Azelis Coatings Academy – seminarium zorganizowane przez firmę Azelis we współpracy z ośrodkiem badawczym Spektrochem. W wydarzeniu, które rozpoczęło się wczoraj, bierze udział prawie 150 osób.

Azelis Coatings AcademyAzelis Coatings Academy to nietypowe seminarium, które łączy wykłady teoretyczne z praktycznymi pokazami dla technologów. Odbywa się ono w hotelu Diament w Ustroniu i trwa trzy dni – do 14 do 16 stycznia. O stronę merytoryczną wydarzenia dba Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Farb, Klejów i Polimerów SPEKTROCHEM.

Wczorajszy blok tematyczny dotyczył wyrobów malarskich rozpuszczalnikowych. Mowa była między innymi o tym, jak ograniczyć zawartość LZO i sterować właściwościami reologicznymi emalii ftalowych oraz jak wprowadzać sykatywy i woski syntetyczne do produktów ftalowych. Omówiono także właściwości farb antykorozyjnych z błyszczem żelazowym i wyjaśniono mechanizm tworzenia ochrony barierowej w tego typu powłokach. W trakcie dzisiejszych wykładów i pokazów poruszona zostanie tematyka farb i tynków dyspersyjnych.

Azelis jest firmą specjalizującą się w produkcji specjalistycznych surowców chemicznych. Obecnie jego sieć dystrybucyjna obejmuje 37 firm w krajach na całym świecie, zarówno w Europie, jak i w Ameryce Północnej, Azji i Australii. Jego historia w Polsce sięga roku 1995, kiedy to na polski rynek wszedł francuski koncern Arnaud. Z połączenia Arnaud i włoskiego Novorchem w roku 2001 powstała firma Azelis.

Źródło: Azelis

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA