REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Dulux – kolory na rok 2015

Coraz większe możliwości technologiczne w zakresie łączności rozbudziły nasze apetyty, jeśli chodzi o komunikację z otaczającym nas światem. Chcemy łączności z ziemią po której stąpamy, łączności z samym sobą – fundując sobie chwilę oddechu od pędzącego świata, łączności z naszym dziedzictwem – wracając do dawnych tradycji i umiejętności, łączności z radosną stroną życia – otaczając się żywymi i intensywnymi odcieniami. Wszystko to znajdziemy w czterech nowych zestawach kolorystycznych Dulux na rok 2015.

Wildland. Bliskość środowiska naturalnego możemy poczuć otaczając się kolorami charakterystycznymi dla nieposkromionego, rozległego krajobrazu – surowej krainy skutej lodem, dzikiego lasu lub majestatycznych gór. Paleta ta została zbudowana na kontrastach – jasny sąsiaduje z ciemnym, cnotliwy z występnym. Jej surowość podkreślają proste, naturalne materiały takie jak drewno, kamień czy skóra.

Earthwerks. Nasze wysiłki skupiają się coraz bardziej na ochronie środowiska naturalnego i wyrazem tego jest ta paleta. Zdominowana przez zieleń, uosabia nasze pragnienie życia w łączności z naturą, tworzenia rzeczy od podstaw i żywienia się owocami naszej własnej pracy. Zielenie oraz odcienie minerałów tworzą przestrzeń, w której natura pięknie współgra z nowoczesnymi elementami wystroju.

DuluxSilentshift. Dzisiejsza cyfrowa rzeczywistość wymaga od nas, abyśmy stale byli w stanie gotowości. Raz na jakiś czas potrzebujemy jednak chwili spokoju i „ładowania akumulatorów”. Paleta Silentshift, którą charakteryzuje minimum wzorów i kontrastów, stwarza ku temu idealny nastrój. Dzięki stonowanym odcieniom i łagodnym krzywiznom umysł natychmiast przestawia się w tryb odpoczynku i wyciszenia.

Modhaus. Ta radosna paleta przenosi nas do czasów, gdy jeszcze mogliśmy niemal bez ograniczeń dawać upust swojej kreatywności. Nawiązuje do ruchów artystycznych, w których forma niekoniecznie idzie w parze z funkcją, natomiast kolor odkrywa się poprzez żywe, kontrastowe zestawienia. Graficzne wzory utrzymane w tonacji czarno-białej współgrają tu z geometrycznymi kształtami, wprowadzającymi odrobinę stabilności do szalonej gry barw.

Zapraszamy na stronę firmy Dulux, gdzie dostępne są przykłady wykorzystania powyższych zestawów w wystroju wnętrz.

Źrodło: Dulux

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA