REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Trendy kolorystyczne 2014 w pigułce

Wiemy już, jakie kolory farb do wnętrz będą na topie w nadchodzącym sezonie! Oto krótki przewodnik po trendach 2014.

trendy kolorystyczne 2014

Fot. urbanlane (sxc.hu)

 • Fot. coco+kelley / Foter.com / CC BY-NC

  Jeśli szukasz koloru neutralnego, postaw na szary. Biel jest w nadchodzącym sezonie zdecydowanie odchodzi w zapomnienie. Szarości same w sobie są bardzo eleganckie, ale jeśli boisz się, że wniosą do twojego mieszkania surowość i chłód pomieszczeń industrialnych, dopełnij je barwnymi dodatkami. Szary można bez obawy łączyć praktycznie ze wszystkimi kolorami.

 • Fot. The Little Greene Paint Company / Foter.com / CC BY-NC-ND

  Według większości projektantów kolorem roku 2014 będzie turkus. Tym, dla których zbyt odważnym posunięciem jest pokrycie farbą w tym odcieniu wszystkich ścian w salonie czy sypialni, sugerujemy chociaż ścianę akcentową. W wersji inspirowanej folklorem warto go zestawić z ciepłymi, słonecznymi żółcieniami, a w przypadku nowoczesnego, radosnego wystroju – na przykład z pomarańczowym lub czerwonym.

 • Fot. The Little Greene Paint Company / Foter.com / CC BY-NC-ND

  Również inne odcienie niebieskiego będą w ciągu najbliższych kilku miesięcy bardzo modne. Ciemne warianty nadają się do eleganckiego wnętrza (zwłaszcza jako tło dla ciemnego drewna i złota lub miedzi), a pastelowe błękity mogą stworzyć romantyczny, dziewczęcy nastrój, w sam raz do rozmyślań o niebieskich migdałach.

 • Fot. Plage-Vinilos-y-Decoración / Foter.com / CC-BY

  Jeśli kolorystyczna ekstrawagancja cię odstrasza i dobrze czujesz się tylko wśród stonowanych pasteli – też dobrze. I takich odcieni nie brakuje wśród modnych zestawów na rok 2014, a jeden z nich – Turning Oakleaf – został Kolorem Roku 2014 PPG.

Życzymy miłej i udanej zabawy kolorami w 2014 roku!

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 4
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA