REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Śliwkowy fiolet Kolorem Roku 2014 Sherwin-Williams

Kolor Roku 2014 Sherwin-Williams jest mieszanką chłodnego niebieskiego i drapieżnej czerwieni z domieszką szarego. Oto gwiazda nadchodzącego sezonu – elegancki fiolet Exclusive Plum!

Kolor Roku 2014 Sherwin-Williams

Fot. arch. Sherwin-Williams

Jak zapewnia Jackie Jordan, specjalistka od koloru w firmie Sherwin-Williams, odcień Exclusive Plum jest bardzo elastyczny i świetnie wpisuje się w różne style. Jest szykowny ale nie staroświecki, elegancki i prosty zarazem. Ma wiele różnych twarzy – wszystko zależy od tego, z czym go zestawimy i jak wydobędziemy jego ukryty potencjał.

By nadać wnętrzu przytulny, męski wygląd, najlepiej zestawić Kolor Roku 2014 ze skórą oraz akcentami miedzianymi. Elegancki, marzycielski nastrój osiągnąć można zestawiając Exclusive Plum ze złotem, bielą i szarościami. Jeśli natomiast zależy nam na czymś żywszym, świetnie sprawdzi się w połączeniu z magentą i kolorem limonkowym.

Fot. arch. Sherwin-Williams

Specjaliści Sherwin-Williams opracowali również cztery nowe palety kolorystyczne, na które składają się najmodniejsze odcienie i kompozycje nadchodzącego sezonu:

  • Curiosity, z której pochodzi Kolor Roku 2014, to zestaw inspirowany nauką, a zwłaszcza geologią. Barwy przywodzące na myśl minerały, metale i kamienie szlachetne stworzą we wnętrzu awangardowy, egzotyczny nastrój.
  • Paleta Reasoned jest zdominowana przez szarości, czerń i biel oraz proste formy geometryczne, a inspirację czerpie z zachwycającej precyzji matematyki.
  • Diaphanous to opcja zrównoważona, delikatna i elegancka, łącząca jasne, subtelne odcienie.
  • Zestaw Intrinsic pełnymi garściami czerpie ze sztuki ludowej i jej radosnej, nieposkromionej kolorystyki.

Źródło: Sherwin-Williams

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA