REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Znamy TOP20 konkursu Malarz Roku Dekoral 2013

Pierwszy etap konkursu Malarz Roku Dekoral 2013 już za nami! Spośród zgłoszonych inwestycji jury konkursu wybrało 20 najlepszych. Kolejny krok należy do internautów, którzy będą mogli głosować na swoich faworytów od 1 kwietnia.

Malarz Roku Dekoral 2013Pełna lista TOP20, czyli wybranych przez jury 20 inwestycji, znajduje się na stronie malarz-roku.pl/top-20. W najbliższych tygodniach zostaną one szczegółowo zaprezentowane na stronie internetowej konkursu, tak aby każdy mógł wyrobić sobie zdanie i zagłosować na swój typ.

Głosowanie i związany z nim konkurs na najlepszy komentarz ruszają 1 kwietnia 2014. Rozstrzygnięcie zaś konkursowych zmagań i wręczenie nagród odbędzie się 10 maja 2014.

Tegoroczna edycja konkursu Malarz Roku Dekoral to już czwarta z rzędu. Uczestnicy walczą o prestiż i atrakcyjne nagrody, m.in. samochód Volkswagen Caddy oraz sprzęt lakierniczy ufundowany przez firmy Graco, Flex i Koelner.

Źródło: Dekoral

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA