REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Targi European Coatings Show 2021 odwołane

Vincentz Network i Nürnberg Messe, organizatorzy targów European Coatings Show, poinformowali, że tegoroczna edycja wydarzenia nie odbędzie się. Powodem decyzji są ograniczenia dotyczące podróży międzynarodowych.

European Coatings Show 2021

Fot. AnnicksPhotography / pixabay.com

Jeszcze dwa tygodnie temu wydawało się, że wszystko zmierza w pomyślnym kierunku – organizatorzy European Coatings Show 2021 informowali, że w związku z rozluźnieniem obostrzeń pandemicznych w rejonie Bawarii targi z dużym prawdopodobieństwem odbędą się w formie stacjonarnej. Po konsultacjach z wystawcami i przedstawicielami przemysłu podjęto jednak decyzję o odwołaniu wydarzenia.

Problemy z podróżami

Kolejna edycja European Coatings Show zaplanowana została dopiero na 28-30 marca 2023. Jak mówi Alexander Mattausch, dyrektor ds. wystaw w Nürnberg Messe, sytuacja pandemiczna w Niemczech stabilizuje się, decyzje polityczne również zapowiadają ponowną możliwość organizacji wydarzeń targowych w Bawarii. Mimo to jednak kolejna edycja ECS nie może się odbyć przed marcem 2023. Jak wyjaśnia Mattausch:

Pozytywny rozwój sytuacji nie jest obserwowany wszędzie, co oznacza, że możliwości podróży międzynarodowych przywracane są wolniej, niż byśmy sobie życzyli. Aby zaś targi European Coatings Show odbyły się w takiej formie, jaką znamy i cenimy – spotkania wystawców i gości z ponad 120 krajów – szybszy powrót do normy jest konieczny.

Amanda Beyer, dyrektor ds. zarządzania wydarzeniami w Vincentz Network, dodaje, że w przypadku wydarzenia na taką skalę jak European Coatings Show podjęcie decyzji było konieczne już teraz. W interesie branży więc organizatorzy z ciężkim sercem postanowili odwołać targi.

Termin konferencji wciąż aktualny

Mimo odwołanych targów, wciąż aktualny jest wrześniowy termin konferencji European Coatings Conference – z tą różnicą, że odbędzie się ona w formie wirtualnej. Jak mówi Beyer:

Cieszymy się, że wciąż możemy zaoferować alternatywę w postaci konferencji online we wrześniu, gdzie branża będzie mogła spotkać się na poziomie wirtualnym, by wymienić się wiedzą i podtrzymać kontakty. W Norymberdze spotkamy się ponownie w marcu 2023.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA