REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

European Coatings Show 2021: zielone światło od władz

Władze Bawarii podjęły decyzję o rozluźnieniu obostrzeń w związku z pandemią COVID-19, zapowiadając również ponowną możliwość organizacji wydarzeń targowych. Oznacza to, że tegoroczne targi European Coatings Show mogą się odbyć w tradycyjnej, stacjonarnej formie.

European Coatings Show 2021

Fot. arch. European Coatings

Targi European Coatings Show organizowane są co roku w Norymberdze – a więc na terenie kraju związkowego Bawarii. Tamtejsze władze zapowiedziały, że jeśli sytuacja pandemiczna będzie rozwijać się pomyślnie, możliwe będzie wznowienie działalności targowej przed 1 września tego roku.

Realna perspektywa spotkania

To świetna wiadomość dla organizatorów European Coatings Show, gdyż tegoroczną edycję wydarzenia zaplanowano na 14-16 września. Jak mówi Amanda Beyer, dyrektor ds. zarządzania wydarzeniami w Vincentz Network:

Sygnały, jakie otrzymujemy od branży pokazują nam jasno, jak ważne są targi ECS jako miejsce spotkań przemysłu farb i powłok. Tym bardziej cieszymy się z decyzji władz Bawarii, która daje nam realną perspektywę osobistego spotkania w Norymberdze.

Alexander Mattausch, dyrektor wykonawczy ds. wystaw w NürnbergMesse, dodaje, że oświadczenie wydane przez bawarskie władze jest ważne także z innego powodu. Zapowiedź rozluźnień daje więcej czasu na zaplanowanie wydarzenia bezpiecznego dla wystawców i gości.

500 wystawców już zarejestrowanych

Przygotowania do tegorocznego European Coatings Show trwają. Około 500 wystawców już zarejestrowało się na wydarzenie. Targom towarzyszyć będzie po raz kolejny konferencja European Coatings Conference wraz z atrakcyjnym programem towarzyszącym.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA