a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneEuropean Coatings Show 2021: zielone światło od władz

European Coatings Show 2021: zielone światło od władz

Władze Bawarii podjęły decyzję o rozluźnieniu obostrzeń w związku z pandemią COVID-19, zapowiadając również ponowną możliwość organizacji wydarzeń targowych. Oznacza to, że tegoroczne targi European Coatings Show mogą się odbyć w tradycyjnej, stacjonarnej formie.

European Coatings Show 2021

Fot. arch. European Coatings

Targi European Coatings Show organizowane są co roku w Norymberdze – a więc na terenie kraju związkowego Bawarii. Tamtejsze władze zapowiedziały, że jeśli sytuacja pandemiczna będzie rozwijać się pomyślnie, możliwe będzie wznowienie działalności targowej przed 1 września tego roku.

Realna perspektywa spotkania

To świetna wiadomość dla organizatorów European Coatings Show, gdyż tegoroczną edycję wydarzenia zaplanowano na 14-16 września. Jak mówi Amanda Beyer, dyrektor ds. zarządzania wydarzeniami w Vincentz Network:

Sygnały, jakie otrzymujemy od branży pokazują nam jasno, jak ważne są targi ECS jako miejsce spotkań przemysłu farb i powłok. Tym bardziej cieszymy się z decyzji władz Bawarii, która daje nam realną perspektywę osobistego spotkania w Norymberdze.

Alexander Mattausch, dyrektor wykonawczy ds. wystaw w NürnbergMesse, dodaje, że oświadczenie wydane przez bawarskie władze jest ważne także z innego powodu. Zapowiedź rozluźnień daje więcej czasu na zaplanowanie wydarzenia bezpiecznego dla wystawców i gości.

500 wystawców już zarejestrowanych

Przygotowania do tegorocznego European Coatings Show trwają. Około 500 wystawców już zarejestrowało się na wydarzenie. Targom towarzyszyć będzie po raz kolejny konferencja European Coatings Conference wraz z atrakcyjnym programem towarzyszącym.

Źródło: european-coatings.com