a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbPigmenty i dodatkiKrahn Chemie dystrybutorem Svenska Aerogel w Polsce

Krahn Chemie dystrybutorem Svenska Aerogel w Polsce

Firma Krahn Chemie uzyskała prawa do dystrybucji dodatków Svenska Aerogel. Umowa dotyczy Włoch oraz Polski.

Krahn Chemie Svenska Aerogel

Fot. arch. Svenska Aerogel

Dzięki umowie oferta Krahn Chemie w Polsce i we Włoszech rozszerzyła się o produkty Svenska Aerogel pod nazwą handlową Quartzene®. Mogą być one stosowane również jako dodatek do farb.

Entuzjazm nowych partnerów

Produkty Quartzene® są produkowane w sposób przyjazny środowisku, przy wykorzystaniu zasobów naturalnych (krzem, woda, energia) oraz recyrkulacji wody. Jak komentuje Damian Kozłowski, Junior Inside Sales Manager w dziale Coatings & Construction w Krahn Chemie Polska:

Ta współpraca pozwala nam dostarczać naszym klientom nowe, wysoce wyspecjalizowane produkty, które sprawdzają się w szerokim zakresie zastosowań. Ze względu na ekologiczną produkcję Quartzene® idealnie uzupełnia naszą ofertę, która w coraz większym stopniu koncentruje się na zrównoważonym rozwoju.

Marco Mayor, dyrektor ds. sprzedaży w Svenska Aerogel, wyraził natomiast radość, że nowi partnerzy z tak dużym entuzjazmem podejmują się dystrybucji produktów Quartzene®. Dodał, że dystrybutorzy są dla firmy bardzo ważni, ponieważ pozwalają rozszerzyć zasięg na nowe rynki.

Produkt o wielu zastosowaniach

Quartzene® to nanoporowaty materiał do różnych zastosowań. Oprócz wykorzystania w roli dodatku do farb i powłok można go również użyć do izolacji lub filtracji powietrza i cieczy. W ramach podpisanej umowy w Polsce i we Włoszech dystrybuowane będą produkty Quartzene® CMS, Quartzene® Z1, Quartzene® Z2TP, Quartzene® Z1H1 i Quartzene® Z2H1TP.

Źródło: Krahn Chemie