REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Krahn Chemie dystrybutorem Svenska Aerogel w Polsce

Firma Krahn Chemie uzyskała prawa do dystrybucji dodatków Svenska Aerogel. Umowa dotyczy Włoch oraz Polski.

Krahn Chemie Svenska Aerogel

Fot. arch. Svenska Aerogel

Dzięki umowie oferta Krahn Chemie w Polsce i we Włoszech rozszerzyła się o produkty Svenska Aerogel pod nazwą handlową Quartzene®. Mogą być one stosowane również jako dodatek do farb.

Entuzjazm nowych partnerów

Produkty Quartzene® są produkowane w sposób przyjazny środowisku, przy wykorzystaniu zasobów naturalnych (krzem, woda, energia) oraz recyrkulacji wody. Jak komentuje Damian Kozłowski, Junior Inside Sales Manager w dziale Coatings & Construction w Krahn Chemie Polska:

Ta współpraca pozwala nam dostarczać naszym klientom nowe, wysoce wyspecjalizowane produkty, które sprawdzają się w szerokim zakresie zastosowań. Ze względu na ekologiczną produkcję Quartzene® idealnie uzupełnia naszą ofertę, która w coraz większym stopniu koncentruje się na zrównoważonym rozwoju.

Marco Mayor, dyrektor ds. sprzedaży w Svenska Aerogel, wyraził natomiast radość, że nowi partnerzy z tak dużym entuzjazmem podejmują się dystrybucji produktów Quartzene®. Dodał, że dystrybutorzy są dla firmy bardzo ważni, ponieważ pozwalają rozszerzyć zasięg na nowe rynki.

Produkt o wielu zastosowaniach

Quartzene® to nanoporowaty materiał do różnych zastosowań. Oprócz wykorzystania w roli dodatku do farb i powłok można go również użyć do izolacji lub filtracji powietrza i cieczy. W ramach podpisanej umowy w Polsce i we Włoszech dystrybuowane będą produkty Quartzene® CMS, Quartzene® Z1, Quartzene® Z2TP, Quartzene® Z1H1 i Quartzene® Z2H1TP.

Źródło: Krahn Chemie

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA