REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Hubergroup otworzył fabrykę w Polsce

Producent tuszów drukarskich Hubergroup Print Solutions otworzył nowy zakład produkcyjny. Znajduje się on pod Wrocławiem i ma zaopatrywać europejskich klientów.

Hubergroup fabryka Polska

Fot. arch. Hubergroup

W nowym obiekcie prowadzona jest produkcja wodorozcieńczalnych i rozpuszczalnikowych tuszów do druku fleksograficznego i wklęsłego. Fabryka posiada też laboratorium z oddziałem obsługi klienta i obsługi technicznej. Zakład, zatrudniający ponad 100 osób, stał się centralnym węzłem usługowym w Europie Wschodniej.

Trzecia fabryka w Europie

W Polsce znajduje się mieszalnia Hubergroup uruchomiona w roku 1992. Nowy zakład produkcyjny – który działa już od zeszłej jesieni – powstał wskutek jej rozbudowy. Jak mówi dr Janusz Cymanek, dyrektor zarządzający Hubergroup Poland:

Budując nową fabrykę, Hubergroup zainwestował w najnowocześniejsze wyposażenie. Cieszymy się, że zakład już w pełni działa i że możemy sprawniej dostarczać klientom także duże dostawy tuszów drukarskich i farb.

Powstały pod Wrocławiem ośrodek jest trzecim zakładem produkcyjnym Hubergroup w Europie. Pozostałe dwa znajdują się w Celle w Niemczech oraz w Bolzano Vicentino we Włoszech.

Wsparcie dla drukarni na całym świecie

Obecnie wszystkie linie produkcyjne fabryki w Polsce działają pełną parą, użytkowane są już również biura i pomieszczenia laboratoryjne. Laboratorium zajmuje się wszystkimi rodzajami tuszów drukarskich i ma wspierać drukarnie na całym świecie.

Źródło: Hubergroup

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA