a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweTargi European Coatings Show 2021 odbędą się w marcu

Targi European Coatings Show 2021 odbędą się w marcu

Po długiej dyskusji z wystawcami organizatorzy targów European Coatings Show podjęli decyzję, że kolejna edycja wydarzenia, zaplanowana na wiosnę 2021 roku, odbędzie się w ustalonym terminie. By zapewnić uczestnikom bezpieczeństwo i higienę, a równocześnie komfort, powstała specjalna nowa koncepcja imprezy.

European Coatings Show 2021

Fot. Thomas Geiger / European Coatings

Organizatorzy European Coatings Show długo dyskutowali – także z udziałem wystawców – czy targi powinny się odbyć, a jeśli tak, to w jakiej formie i kiedy. Ostatecznie postanowiono, że będą one miały miejsce zgodnie z planem w dniach 23-25 marca 2021. Wcześniej, od 22-23 marca, potrwa konferencja European Coatings Conference. Zgłoszenia referatów są już przyjmowane.

Branża czeka na ECS

Rozmowy z wystawcami pokazały, że pełną parą przygotowują się oni na wiosenne wydarzenie. Alexander Mattausch, dyrektor wykonawczy wystaw w Messe Nürnberg, nie kryje radości:

Wracamy do gry! Po tygodniach trudnych ograniczeń w walce z pandemią koronawirusa cieszymy się, że jesteśmy w stanie zapewnić dodatkowe środki higieny i ochrony, by zorganizować targi bezpieczne dla wszystkich uczestników – wystawców, gości, dziennikarzy i dostawców usług. Rozmowy z wystawcami potwierdziły: branża czeka na European Coatings Show 2021!

W pozytywnym nastroju jest również Amanda Beyer, dyrektor ds. zarządzania wydarzeniami w firmie Vincentz Network, organizującej ECS. Dodaje, że wielu rynkowych gigantów, takich jak Bühler, Byk, Covestro, Eckart, Huntsman, Sun Chemicals, już zarezerwowało stoiska na wiosennej edycji European Coatings Show.

Koncepcja higieny wciąż aktualizowana

Szczegółowa koncepcja higieny podczas targów opracowana przez organizatorów jest dostępna na stronie European Coatings Show i aktualizowana zgodnie z najnowszymi przepisami. Obejmuje ona m.in. regularną dezynfekcję powierzchni, odpowiednio dużą ilość miejsca, by zachować dystans oraz, oczywiście, system wentylacji, który zapewni wystarczającą ilość świeżego powietrza w przestrzeniach targowych.

Źródło: European Coatings Show