a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweSwissstandards.pl – konkurs dla studentów

Swissstandards.pl – konkurs dla studentów

Ruszył konkurs „Swissstandards.pl. Od teorii do praktyki” na najlepszą pracę dyplomową, skierowany do studentów polskich uczelni wyższych. Zainteresowani mogą zgłaszać własne tematy lub wybrać jeden z proponowanych przez partnerów konkursu, do których należy m.in. Sika.

Swissstandards.pl. Od teorii do praktyki konkurs Sika PolandCelem konkursu jest utworzenie pomostu między nauką i biznesem oraz popularyzacja szwajcarskich standardów, takich jak jakość, rzetelność i innowacyjność. Zgłaszać można zarówno prace licencjackie, inżynierskie i magisterskie, jak i doktorskie. W nagrodę zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe oraz możliwość odbycia płatnego stażu w wybranych firmach.

Swoją pulę tematów przygotowała również Sika Poland. Znajdują się w niej m.in. zagadnienia dotyczące pokryć dachowych, systemów posadzkowych oraz innych technologii Sika i ich nowatorskiego wykorzystania. Prócz tego firma przygotowała kilka propozycji prac z dziedziny marketingu.

Także inni partnerzy konkursu proponują tematy związane z budownictwem, wśród zagadnień znajdują się również propozycje z dziedziny architektury wnętrz. Pełną listę tematów znaleźć można na stronie konkursu. Na obecnym etapie konkursu należy zgłosić temat lub chęć zrealizowania jednego z wymienionych, drugim etapem będzie natomiast przesłanie gotowej pracy dyplomowej, która oceniona zostanie przez konkursowe jury.

Źródło: Sika