REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

SurfaceTechnology Germany przeniesione na jesień

Targi SurfaceTechnology Germany to kolejne wydarzenie, którego termin zostanie przesunięty ze względu na pandemię koronawirusa. Pierwotnie zaplanowane na czerwiec, odbędzie się jesienią.

SurfaceTechnology Germany

Fot. Esmoth / pixabay.com

Nowa data targów to 27-29 października 2020. Jak komentuje Olaf Daebler, globalny dyrektor SurfaceTechnology Germany:

Byliśmy bardzo dobrze przygotowani, ale nie mieliśmy wyboru. Przesunięcie targów SurfaceTechnology Germany było konieczne ze względu na rozporządzenia rządowe obowiązujące w regionie Badenia-Wirtembergia. Cieszymy się jednak, że udało nam się znaleźć alternatywny termin.

Dabler dodał, że w związku z pandemią koronawirusa niemieckie Ministerstwo Spraw Społecznych opublikowało tymczasowe i obowiązujące bezterminowo rozporządzenie, zgodnie z którym wszystkie wydarzenia masowe powyżej 1000 uczestników muszą zostać odwołane. Rozporządzenie dotyczy więc również targów SurfaceTechnology Germany.

Efekt synergii z parts2clean

Po zmianie daty targi SurfaceTechnology Germany odbędą się równocześnie z targami parts2clean, również organizowanymi w centrum wystawienniczym Stuttgart Exhibition Centre. SurfaceTechnology Germany zajmie hale 5 i 7, zaś parts2clean – hale 7 i 9.

Powtórzy się więc sytuacja z lat 2014 i 2016, kiedy te dwa wydarzenia również organizowane były równocześnie. Daebler, który w firmie Deutsche Messe AG jest odpowiedzialny za obydwa wydarzenia, komentuje to z zadowoleniem:

Jest silny efekt synergii między SurfaceTechnology Germany oraz parts2clean. Z pewnością wielu gości zdecyduje się odwiedzić i jedne, i drugie targi.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA