REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Studio Koloru – farby i okna pod jednym dachem

W Częstochowie powstał nietypowy salon Studio Koloru. Mimo że specjalizuje się w sprzedaży okien TP OKNA, jego właściciel, pan Paweł Kotas, postanowił rozszerzyć ofertę o farby Benjamin Moore.

Studio Koloru

Fot. arch. Benjamin Moore

Firma TP OKNA obecna jest na polskim rynku od 1998 roku. W swoim salonie przy ulicy Krótkiej 27A oferuje wysokiej jakości stolarkę okienną z PCV i aluminium. Pan Paweł Kotas, właściciel firmy, postanowił rozszerzyć ofertę o farby, aby pozyskać nową grupę klientów.

Wybrał farby Benjamin Moore, ponieważ polecili mu je znajomi projektanci. Został w ten sposób kolejnym oficjalnym dystrybutorem marki na polskim rynku, zaś Benjamin Moore zyskał cennego przedstawiciela w Częstochowie, gdzie nie było wcześniej salonu z farbami firmy.

Dzięki eleganckiemu wystrojowi Studio Koloru tworzy przyjazną przestrzeń, gdzie klient może w spokoju wybierać i zestawiać odcienie, realizując swe wizje dekoratorskie. Zachęcamy do wizyty w salonie pod adresem:
ul. Krótka 27A
42-200 Częstochowa
tel.: + 48 34 368 02 62
kom.: + 48 693 822 860
e-mail: salon@tp-okna.pl
www.tp-okna.pl

Źródło: Benjamin Moore

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA