a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweproszkoweStabilne i bezpieczne – trendy w architekturze i designie

Stabilne i bezpieczne – trendy w architekturze i designie

Poczucie bezpieczeństwa, stabilność oraz więź z naturą – to przede wszystkim te wartości znajdują swoje odbicie w najnowszych trendach kolorystycznych w obszarze powłok dla architektury i designu. Trendy prezentuje najnowsze wydanie magazynu „Vibes“.

Fot. arch. Axalta Coating Systems

Firma Axalta Coating Systems opublikowała swój najnowszy magazyn „Vibes“ poświęcony trendom w zakresie kolorów i tekstur w architekturze i designie. Motywami przewodnimi tegorocznej publikacji są bezpieczeństwo i więź z naturą.

Pewny grunt pod stopami

Zgodnie z zaprezentowanymi w „Vibes“ trendami ważna jest obecnie koncepcja uziemienia, pewnego gruntu pod stopami – to zaś pozwalają uzyskać odcienie bazujące na od dawna znanych nam materiałach takich jak drewno czy terakota. Efektownie prezentują się one w połączeniu ze srebrnymi akcentami przywodzącymi na myśl kosmos. Jak komentuje Sally Put, globalna dyrektora ds. Global ColourDesign & Communication w Axalta CS:

Nasz coroczny raport zwraca uwagę na zmieniającą się rolę koloru i tekstury oraz sposób, w jaki trendy przejawiają się w architekturze i designie. Podając przykłady najlepszych praktyk oraz przytaczając analizy ekspertów, prezentujemy czytelnikom cenną wiedzę, którą mogą wykorzystać w swojej pracy.

W najnowszym wydaniu „Vibes“ znaleźć można również 10 najpopularniejszych odcieni roku 2022 na podstawie wyborów architektów i projektantów korzystających z narzędzia cyfrowego Axalta COLOURit. Dominują wśród nich zielenie, ziemiste brązy oraz ciepłe odcienie złota. Wszystkie kolory prezentowane w publikacji dostępne są w linii farb proszkowych Alesta SD.

Tylko w wersji cyfrowej

W trosce o środowisko najnowsze wydanie „Vibes“ dostępne jest tylko w wersji cyfrowej. Pismo pobrać można ze strony producenta.

Źródło: coatingsworld.com