REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Śnieżka znów wspiera akcję „Kolorowe pokoje”

W ramach akcji „Kolorowe pokoje” Śnieżka już po raz drugi podarowała farby do odnowienia mieszkań najbardziej potrzebujących mieszkańców Dębicy i okolic. Organizatorem akcji jest Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej.

Śnieżka Kolorowe pokoje

Fot. arch. Śnieżka

Tegoroczna odsłona akcji „Kolorowe pokoje” skierowana była do osób starszych. Każdy z szesnastu podopiecznych Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej mógł wybrać ulubione odcienie z palety Śnieżki. Łącznie firma przekazała prawie 400 litrów farby.

Niektórzy spośród seniorów sami podjęli się odmalowania swoich mieszkań, innym, słabszym i schorowanym, pomogli pracownicy urzędu gminy zatrudnieni w ramach robót publicznych. Oprócz farb osoby potrzebujące otrzymały od Śnieżki nowe radia, które mają im umilić długie jesienne wieczory.

W pierwszej edycji akcji „Kolorowe pokoje”, w ubiegłym roku, wsparcie otrzymało 17 rodzin z gminy Dębica. Na ich rzecz Śnieżka przekazała blisko 500 litrów farb.

Źródło: Śnieżka

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA