REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Śnieżka wśród największych firm farbiarskich na świecie

Portal CoatingsWorld opublikował najnowszą wersję listy największych producentów farb na świecie. W zestawieniu znalazła się również Śnieżka!

ŚnieżkaW najnowszym rankingu CoatingsWorld firma Śnieżka zajęła 65. pozycję. Polski producent znalazł się tym samym w zacnym gronie światowych gigantów farbiarskich – w zestawieniu pojawiło się 88 producentów, wszyscy o przychodach ze sprzedaży powyżej 100 mln $.

Listę sporządzono w oparciu o sprzedaż za poprzedni rok podaną w dolarach amerykańskich. Po przeliczeniu waluty Śnieżka uzyskała w zestawieniu wartość 184,24 mln $, co dało jej 65. miejsce.

Źródło: coatingsworld.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA