REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Śnieżka pomaga w renowacji parku w Dębicy

Zabytkowy park przy Domu Kultury Śnieżka w Dębicy zyskał nowe, piękne oblicze. W projekt jego renowacji włączyła się również firma Śnieżka – dzięki niej pojawiły się tam drewniane ławki zabezpieczone produktami Vidaron.

Śnieżka park Dębica

Fot. arch. Śnieżka

Renowacja parku przy ul. Bojanowskiego to projekt realizowany z budżetu obywatelskiego. Dzięki niemu mieszkańcy Dębicy zyskali przyjazne, piękne miejsce do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Oficjalne otwarcie odbyło się 4 listopada.

Park zyskał nowe ogrodzenie panelowe, bramy wjazdowe, furtki i rondo wokół pomnika „Bohaterom Grunwaldu”. Prócz tego położono 250 metrów alejek z kostki brukowej, dodano nowe stojaki na rowery i kosze na śmieci. Wkład Śnieżki w projekt to nowe ławki, zabezpieczone produktami marki Vidaron.

Źródło: Śnieżka

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA