a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneOkno w odcieniu samochodu – nowa paleta Awilux Polska

Okno w odcieniu samochodu – nowa paleta Awilux Polska

Minęły już czasy, kiedy okna mogły być wyłącznie białe lub w kolorze drewna. Awilux Polska oferuje nową paletę AutomotiveFinish – czyli ramy okienne w odcieniach, które przeważnie widujemy na… samochodach.

Awilux Polska AutomotiveFinish

Fot. arch. Awilux Polska

Firma Schüco, z której technologii korzysta Awilux, zaprosiła do współpracy przy tej palecie kilka firm motoryzacyjnych. Tak powstał niezwykły zestaw barw z palety RAL, odwzorowujących najpopularniejsze metaliczne odcienie karoserii samochodowych.

Awilux Polska paleta AutomotiveFinish

Fot. arch. Awilux Polska

W palecie AutomotiveFinish znalazło się 11 kolorów zewnętrznych i 2 stosowane tylko na powierzchniach wewnętrznych. Mogą one pięknie komponować się z wystrojem domu lub z wyglądem elewacji. To kolorystyka wyrazista i oryginalna, która natychmiast przykuwa uwagę.

Powłoki w samochodowych odcieniach są prócz tego bardzo trwałe. Wykazują wysoką odporność na zmiany temperatury i nasłonecznienie, nawet w przypadku ciemnych odcieni, są także odporne na zarysowania. Wytrzymałość okien PVC z powłokami AutomotiveFinish jest zbliżona do wytrzymałości aluminium.

Samochodowe kolory okien mogą się okazać dodatkową atrakcją dla dzieci. Pobudzą one ich wyobraźnię i przywiodą skojarzenia z ich ulubionymi zabawkami i bajkami o samochodzikach.

Źródło: Awilux Polska