REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Śnieżka odmalowała oddział dziecięcy w Ciechanowie

W ramach akcji Śnieżki w kolejnym oddziale dziecięcym w Polsce pojawiły się kolorowe malowidła. Tym razem to Oddział Dziecięcy Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie.

Śnieżka

Fot. arch. Śnieżka

Oficjalne otwarcie odświeżonego oddziału i prezentacja malowideł miała miejsce 9 lipca. W wydarzeniu wzięli udział mali pacjenci wraz z rodzinami, a także przedstawiciele szpitala, lokalnych władz oraz prasy. O dobry humor najmłodszych zadbała zaproszony animatorka, a dodatkową atrakcją były życzenia od profesora Jerzego Bralczyka, pochodzącego z Ciechanowa.

Kolorowa metamorfoza ciechanowskiego oddziału to kolejna odsłona akcji Śnieżki Dziecięcy świat w kolorach. Szpital w Ciechanowie jest już 22. placówką, która została odmalowana w ramach tej inicjatywy.

Fot. arch. Śnieżka

Źródło: Śnieżka

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA