REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Axalta CS przejmuje Metalak Benelux

1 lipca koncern Axalta Coating Systems podpisał umowę, na mocy której został właścicielem firmy Metalak Benelux BV – swojego oficjalnego dystrybutora w Holandii i Belgii.

Axalta

Dirk Lippens, manager Axalty w krajach Beneluksu, oraz dyrektor zarządzający Metalak, Bas van de Ven.
Fot. Axalta Coating Systems

Metalak był wyłącznym dystrybutorem produktów marki Spies Hecker w Holandii i Belgii przez ponad 60 lat. Obecnie, po przejściu w ręce Axalty, firma będzie nadal funkcjonować pod nazwą Metalak.

Zgodnie z przewidywaniami transakcja ta umocni pozycję Axalta CS w krajach Beneluksu i poprawi strukturę operacyjną. Metalak będzie się nadal zajmować dystrybucją produktów Spies Hecker oraz Metalak Plus Paint w Holandii i Belgii, a także, przy wsparciu Axalty, rozwijać będzie kontakty z siecią niezależnych lakierni i warsztatów.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA