REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Permasolid HS Speed Clear coat 8800 z utwardzaczami na letnie upały

Podczas letnich upałów lakier samochodowy w procesie aplikacji zachowuje się inaczej niż w niższych temperaturach. Dlatego też musi mieć dostosowaną do warunków recepturę. Spies Hecker zadbał o to, oferując trzy różne utwardzacze do lakieru bezbarwnego Permasolid HS Speed Clear coat 8800.

Permasolid HS Speed Clear coat 8800

Fot. arch. Spies Hecker

Trzy specjalistyczne utwardzacze dostosowane są do różnych warunków. Permasolid VHS Hardener 3252 long to produkt do zastosowania w warunkach wysokiej wilgotności i bardzo wysokich temperatur otoczenia, Permasolid VHS Hardener 3251 short sprawdza się dla temperatur od 10°C do 20°C, natomiast Permasolid VHS Hardener 3250 jest przeznaczony do aplikacji w temperaturach środkowoeuropejskich w sezonie letnim – od 20 do 30°C.

Permasolid HS Speed Clear coat 8800 to bezbarwny lakier, który dzięki wyjątkowo szybkiemu procesowi schnięcia zmniejsza zużycie energii (nawet o 80%) i zwiększa przepustowość lakierni. Produkt ten umożliwia też szlifowanie i polerowanie zaraz po wyschnięciu.

Źródło: Spies Hecker

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA