REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Śnieżka – nowa strona internetowa

FFiL Śnieżka uruchomiła nową stronę internetową! Na odświeżonym serwisie bez problemu można znaleźć informacje o farbach Śnieżki, wydarzeniach związanych z firmą oraz sposobach na piękne wnętrze.

ŚnieżkaNa stronie znajduje się oczywiście komplet informacji na temat produktów Śnieżki. Zgrupowane zostały one w pięć kategorii: farby wewnętrzne, farby zewnętrzne, produkty do ochrony i dekoracji drewna i metalu, multispray oraz materiały do szpachlowania. Prace malarskie ułatwia też kalkulator zużycia produktu, przy pomocy którego można wyliczyć ilość farby, jakiej będziemy potrzebować.

Ci, którzy mają problemy z wyborem farb lub nie są pewni jak je stosować, mogą skorzystać z działu Porady techniczne. Znajdują się tam filmiki instruktażowe i wskazówki specjalistów. Jeśli i ta pomoc okaże się niewystarczająca, można za pomocą formularza wysłać pytanie ekspertowi Śnieżki.

Przy planowaniu urządzenia mieszkania bardzo przydatne będą inspiracje Śnieżki – na stronie znajduje się obszerna baza propozycji wystroju wnętrz. Dowiemy się m.in. jaki wpływ na nasz stan ducha mają poszczególne odcienie, a korzystając z wzornika kolorów otrzymamy wskazówki, jakie barwy współgrają z wybranym przez nas odcieniem podstawowym.

Z myślą o architektach Śnieżka przygotowała biblioteki CAD dla swoich farb, aby projektant wnętrz miał pewność, że odcień z próbnika zgadza się z tym wykorzystanym przy realizacji projektu.

Śnieżka zaprasza również na serwis korporacyjny zawierający wszystkie informacje na temat spółki, jej aktualnej sytuacji finansowej, inicjatywach społecznych oraz możliwościach pracy w firmie.

Nowa strona dostępna jest w języku polskim, angielskim, rosyjskim i ukraińskim. Zachęcamy do wizyty pod adresem www.sniezka.pl!

Źródło: Śnieżka

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA