REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Oszczędne sieciowanie na targach PaintExpo

Efektywne, ekonomiczne i ekologiczne – takie rozwiązania najbardziej ceni się dziś w branży farbiarskiej. Zdając sobie z tego sprawę firmy Infragas i Hygrex zaprezentują na tegorocznych targach PaintExpo innowacyjne technologie schnięcia i sieciowania farby, które pozwolą zaoszczędzić sporo energii, a tym samym i pieniędzy.

PaintExpo

Fot. arch. Hygrex

Hellmann Hygrex zaprezentuje na swoim stoisku nową procedurę przyspieszonego schnięcia farby dla produktów wodorozcieńczalnych. Powierzchnie pozostają chłodne dzięki ewaporacji, a temperatury schnięcia są stosunkowo niskie (od 20 do 50°C). W ten sposób powłoka schnie spokojnie, bez naprężeń termicznych, natomiast zużycie energii jest mniejsze – nawet o 80% w stosunku do standardowych metod!

Inne, zbudowane z paneli podczerwieni urządzenie do obróbki termicznej powierzchni (w tym również do sieciowania powłoki malarskiej) proponuje Infragas. W jego przypadku także mamy do czynienia z mniejszym zużyciem energii, a prócz tego obróbka jest szybsza, regulacja temperatury – prosta, zaś cała konstrukcja jest stosunkowo niewielkich rozmiarów i nie zajmuje dużo miejsca. Podczas targów PaintExpo firma zaprezentuje model RHT, który pozwala osiągnąć temperatury do 900°C.

Fot. arch. Infragas

Targi PaintExpo 2014 odbędą się w dniach 8-11 kwietnia 2014 w Karlsruhe. Zapraszamy do odwiedzenia stoisk Hellmann Hygrex (stoisko 1251) oraz Infragas (stoisko 1312).

Źródło: Hellmann Hygrex, Infragas

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA