a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnedo ścian i elewacjiFarby Dulux i egzotyczne inspiracje

Farby Dulux i egzotyczne inspiracje

Marka Dulux zaprezentowała się klientom w nowej odsłonie. Ruszyła nowa strona internetowa i nowa kampania reklamowa, której zwiastunem jest kolorowy spot emitowany w TVP.

Dulux

Słoneczny Cejlon w twoim domu? Fot. arch. Dulux

Przy bogactwie obecnie dostępnych palet zdecydowanie się na jeden kolor jest nie lada wyczynem. Przypomina to trochę casting, w którym różne odcienie przyciągają naszą uwagę energią, intrygującą nazwą i barwnymi skojarzeniami. Na tym właśnie pomyśle oparty został nowy spot reklamowy, zrealizowany przy współpracy z agencją JWT Warszawa. Co ostatecznie skusiło bohaterkę?

W ten sposób marka promuje swoją paletę Dulux Kolory Świata, w której znajdziemy odcienie najbardziej nawet odległych i egzotycznych zakątków naszej planety. Na swojej odświeżonej stronie internetowej Dulux zaprasza na wirtualną wycieczkę do miejsc, które stały się inspiracją dla farb Kolory Świata. W planach: pastelowa Kreta, czarująca brązami Kalkuta, słoneczny Cejlon, szafranowy Tybet, ognista Andaluzja, lawendowa Prowansja, błękitna Antarktyda oraz wyspa Bali, cała w soczystej zieleni.

Fot. arch. Dulux

To nie wszystko, co oferuje nowa strona www. Na jej nowej wersji zainteresowani znajdą wskazówki praktyczne dotyczące malowania oraz mnóstwo inspiracji. Przykładowe aranżacje Duluxa przydadzą się nie tylko przy urządzaniu tak reprezentatywnych pomieszczeń jak salon czy jadalnia, ale i pokoju dziecięcego, przedpokoju, kuchni czy łazienki.

Specjaliści podpowiadają, jak wykorzystać poszczególne odcienie i jak przy pomocy niewielkiej czasem zmiany, drobnego akcentu kolorystycznego, niepozornego dodatku osiągnąć piorunujący efekt. Wśród inspiracji znaleźć można również mnóstwo ciekawostek o kolorach, a nawet… historię sympatycznego „psa Duluxa”, sławnej maskotki marki.

Zapraszamy na odświeżoną stronę Dulux i do śledzenia nowej kampanii reklamowej Kolorów Świata!

Źródło: Dulux