REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Sartomer uruchomił nową stronę www

Sartomer, część oddziału Coating Solutions Arkemy, uruchomił nową stronę internetową. Po raz pierwszy informacje dla regionów EMEA, Ameryka Północna i Południowa oraz Azja są dostępne pod jednym adresem – sartomer.com.

Sartomer strona www

Fot. coffeebeanworks / pixabay.com

Jak zapewnia producent, nowa strona pomaga użytkownikom w zapoznaniu się z technologiami, innowacjami i strategią firmy dotyczącą zrównoważonego rozwoju, ale przede wszystkim – pozwala odkryć linie produktowe żywic, fotoinicjatorów i dodatków.

Potęga cyfryzacji

Nowe wyszukiwarki produktów, dostępne obecnie we wszystkich regionach, to unikatowe rozwiązanie, pomagające twórcom formuł i chemikom znaleźć najlepszy materiał dla ich zastosowania – zaawansowany technologicznie, łatwy w aplikacji oraz innowacyjny. Jak mówi Laurent Peyronneau, dyrektor generalny Sartomer i wiceprezes oddziału Coating Solutions Arkemy:

Nowoczesne opcje cyfrowe ułatwiają działania badawczo-rozwojowe naszym klientom, potencjalnym klientom oraz partnerom, zwracającym się do Sartomer jako doświadczonego dostawcy innowacyjnych rozwiązań materiałowych i wiedzy branżowej. Wykorzystujemy potęgę cyfryzacji, by zapewnić zaawansowane usługi online w osobistej atmosferze – to nowy krok na naszej mapie działania i w naszej strategii.

Julie Haevermans, globalna dyrektorka ds. komunikacji i marketingu cyfrowego w Sartomer, dodaje, że strona posiada dedykowaną sekcję poświęconą zrównoważonemu rozwojowi. Dzięki temu klienci mogą dowiedzieć się więcej na temat przyjaznych środowisku technologii stosowanych przez firmę.

Zapraszamy na stronę

Zachęcamy do wizyty na nowym portalu i odkrywania go na własną rękę. Dostępny jest pod wspomnianym już adresem internetowym www.sartomer.com.

Źródło: Sartomer

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA