a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneSartomer uruchomił nową stronę www

Sartomer uruchomił nową stronę www

Sartomer, część oddziału Coating Solutions Arkemy, uruchomił nową stronę internetową. Po raz pierwszy informacje dla regionów EMEA, Ameryka Północna i Południowa oraz Azja są dostępne pod jednym adresem – sartomer.com.

Sartomer strona www

Fot. coffeebeanworks / pixabay.com

Jak zapewnia producent, nowa strona pomaga użytkownikom w zapoznaniu się z technologiami, innowacjami i strategią firmy dotyczącą zrównoważonego rozwoju, ale przede wszystkim – pozwala odkryć linie produktowe żywic, fotoinicjatorów i dodatków.

Potęga cyfryzacji

Nowe wyszukiwarki produktów, dostępne obecnie we wszystkich regionach, to unikatowe rozwiązanie, pomagające twórcom formuł i chemikom znaleźć najlepszy materiał dla ich zastosowania – zaawansowany technologicznie, łatwy w aplikacji oraz innowacyjny. Jak mówi Laurent Peyronneau, dyrektor generalny Sartomer i wiceprezes oddziału Coating Solutions Arkemy:

Nowoczesne opcje cyfrowe ułatwiają działania badawczo-rozwojowe naszym klientom, potencjalnym klientom oraz partnerom, zwracającym się do Sartomer jako doświadczonego dostawcy innowacyjnych rozwiązań materiałowych i wiedzy branżowej. Wykorzystujemy potęgę cyfryzacji, by zapewnić zaawansowane usługi online w osobistej atmosferze – to nowy krok na naszej mapie działania i w naszej strategii.

Julie Haevermans, globalna dyrektorka ds. komunikacji i marketingu cyfrowego w Sartomer, dodaje, że strona posiada dedykowaną sekcję poświęconą zrównoważonemu rozwojowi. Dzięki temu klienci mogą dowiedzieć się więcej na temat przyjaznych środowisku technologii stosowanych przez firmę.

Zapraszamy na stronę

Zachęcamy do wizyty na nowym portalu i odkrywania go na własną rękę. Dostępny jest pod wspomnianym już adresem internetowym www.sartomer.com.

Źródło: Sartomer