REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

IGM Resins podnosi ceny fotoinicjatorów

Firma IGM Resins ogłosiła podwyżkę cen swoich fotoinicjatorów w związku ze wciąż rosnącym kosztem surowców. Nowe ceny obowiązują od 1 listopada.

IGM Resins fotoinicjatory

Fot. NikolayFrolochkin / pixabay.com

Podwyżki cen dotyczą linii fotoinicjatorów Omnirad™, Esacure™ i Omnipol™ IGM Resins. Wzrosty będą się różniły w zależności od produktu i regionu.

Uniezależnić się od Chin

Jako główną przyczynę zmiany cennika producent podaje wpływ globalnego niedoboru pewnych kluczowych surowców oraz nadmierny wzrost kosztów energii i transportu w ostatnich miesiącach.

Równocześnie firma zapewnia, że dokłada wszelkich starań, aby zapewnić swoim klientom pewność dostaw. Zakład produkcyjny w Mortara we Włoszech – jedyna fabryka fotoinicjatorów w Europie i największa poza Chinami – jest już niemal całkowicie niezależna od Chin (pełną niezależność uzyskać ma w styczniu 2022).

Niezawodne dostawy dla branży UV

Jako globalny lider firma IGM Resins ma na sercu dobro branży UV i stara się zapewnić jej niezawodne dostawy. W razie wątpliwości związanych z nowymi cenami producent prosi o kontakt z obsługą sprzedażową i techniczną.

Źródło: IGM Resins

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA