a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneRusza podcast European Coatings

Rusza podcast European Coatings

Portal European Coatings rusza z własnym podcastem. Raz w miesiącu będzie w nim prezentować ekskluzywne informacje z branży farb i powłok. W pierwszym odcinku eksperci komentować będą przejęcie Tikkurili przez PPG.

podcast European Coatings

Fot. janeannpeters / pixabay.com

European Coatings chce dostarczyć czytelnikom użyteczne informacje w formie, którą łatwo można przyswoić nawet przy dzisiejszym dynamicznym trybie życia. Jak czytamy na portalu:

Dzięki naszemu nowemu podcastowi chcemy wam dać możliwość zdobycia wiedzy o innowacjach technologicznych lub wieściach z rynku w trakcie podróży, będąc w biegu lub gdziekolwiek indziej, gdzie nie sposób wpatrywać się w ekran.

W pierwszym odcinku redaktorzy portalu Vanessa Bauersachs i Damir Gagro rozmawiają o aktualnym trendzie konsolidacji na rynku farb. W centrum ich uwagi jest rzecz jasna niedawna rywalizacja PPG i AkzoNobel o przejęcie Tikkurili, ale mowa także o ogólnej tendencji, dotyczącej nie tylko dużych graczy, ale i mniejszych firm. Czy realny jest scenariusz, w którym za kilka lat światowy rynek zostanie całkowicie zdominowany przez kilka dużych koncernów?

Podcast (w języku angielskim) pod nazwą EC Podcast dostępny jest na platformach Spotify, Apple Podcast i Soundcloud.

Źródło: european-coatings.com