REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Rusza podcast European Coatings

Portal European Coatings rusza z własnym podcastem. Raz w miesiącu będzie w nim prezentować ekskluzywne informacje z branży farb i powłok. W pierwszym odcinku eksperci komentować będą przejęcie Tikkurili przez PPG.

podcast European Coatings

Fot. janeannpeters / pixabay.com

European Coatings chce dostarczyć czytelnikom użyteczne informacje w formie, którą łatwo można przyswoić nawet przy dzisiejszym dynamicznym trybie życia. Jak czytamy na portalu:

Dzięki naszemu nowemu podcastowi chcemy wam dać możliwość zdobycia wiedzy o innowacjach technologicznych lub wieściach z rynku w trakcie podróży, będąc w biegu lub gdziekolwiek indziej, gdzie nie sposób wpatrywać się w ekran.

W pierwszym odcinku redaktorzy portalu Vanessa Bauersachs i Damir Gagro rozmawiają o aktualnym trendzie konsolidacji na rynku farb. W centrum ich uwagi jest rzecz jasna niedawna rywalizacja PPG i AkzoNobel o przejęcie Tikkurili, ale mowa także o ogólnej tendencji, dotyczącej nie tylko dużych graczy, ale i mniejszych firm. Czy realny jest scenariusz, w którym za kilka lat światowy rynek zostanie całkowicie zdominowany przez kilka dużych koncernów?

Podcast (w języku angielskim) pod nazwą EC Podcast dostępny jest na platformach Spotify, Apple Podcast i Soundcloud.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA