REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

McLaren i AkzoNobel – kolejny wspólny sezon Formuły 1

Zespół McLaren Racing wjeżdża w kolejny sezon Formuły 1 z lakierami AkzoNobel. Partnerzy po raz kolejny rozszerzyli współpracę, która trwa od 2008 roku.

AkzoNobel McLaren Formuła 1

Fot. arch. AkzoNobel

Jako oficjalny partner ds. farb i powłok AkzoNobel dostarcza swoje lakiery samochodowe marki Sikkens do zabezpieczenia wszystkich części MCL35M. Oprócz tego oddział Marine and Protective Coatings firmy zapewnia osłonę cieplną w postaci powłoki Intertherm 50 z linii International na części położone w otoczeniu silnika i układu wydechowego.

Duch zespołu i wola zwycięstwa

Jak komentuje Patrick Bourguignon, dyrektor oddziału Automotive and Specialty Coatings AkzoNobel, producent jest dumny ze współpracy – duch zespołu McLaren i wola zwycięstwa inspirują go do opracowywania jeszcze lepszych rozwiązań. Z kolei Mark Waller, dyrektor handlowy McLaren Racing, mówi:

Nasza współpraca z AkzoNobel rozkwitła w ciągu minionej dekady. Pasja naszego partnera do odkrywania i innowacji idealnie pasuje do naszego zespołu. Cieszymy się, że możemy kontynuować współpracę oraz razem rozwijać innowacyjne technologie w postaci nowych produktów AkzoNobel, które pomagają naszym pojazdom lepiej radzić sobie na trasie.

Naukowcy i technicy McLaren Racing i AkzoNobel pracują razem już od ponad dekady. W 2012 do współpracy włączono McLaren Automotive. Owocem wspólnych działań były nie tylko nowe technologie powłokowe i odcienie, ale również otwarcie ścieżek do nowych, przyszłościowych rozwiązań.

Pierwsze Grand Prix już 28 marca

Testy przed nowym sezonem rozpoczynają się już za dwa dni, 12 marca. Pierwszy wyścig Grand Prix zaplanowano natomiast na 28 marca w Bahrajnie.

Źródło: AkzoNobel

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA