REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Reprograf i X-Rite zaprasza na seminarium FOCA

Już na początku października odbędzie się kolejna edycja seminarium Fundamentals of Color and Appearance (FOCA). Tym razem organizator, firma Reprograf, zaprasza wszystkich zainteresowanych do Gdańska.

Reprograf seminarium FOCA

Fot. arch. Reprograf

Seminarium obecnie ma nową formułę – prowadzone będzie według międzynarodowego programu X-Rite Pantone. Zagadnienia, które zostaną w trakcie niego poruszone, związane są z szeroko pojętą percepcją barw. Wiedzę tę wykorzystać można w wielu różnych dziedzinach, takich jak projektowanie graficzne, architektura, farby i lakiery, tworzywa sztuczne czy branża odzieżowa.

Seminarium będzie połączeniem teoretycznych wykładów z ćwiczeniami praktycznymi. Zajęcia poprowadzą specjaliści z dziedziny pomiaru i kontroli barw z firmy X-Rite – Małgorzata Lososová-Ungrádová, Lucie Matušková i Jan Ungrád. Program obejmuje następujące tematy:

  • Barwa i jej percepcja ludzkim okiem – współczynnik CZŁOWIEK
  • Barwa jako system trzech zmiennych
  • Barwa w liczbach (przestrzenie barwne, różnice barwy dE i tolerancje)
  • Urządzenie do pomiaru barwy i ich wykorzystanie
  • Nowoczesna komunikacja o barwie
  • Praktyczne ćwiczenia indywidualne

Jak dotąd seminarium cieszyło się dużym zainteresowaniem. Uczestnicy z zaangażowaniem brali udział szczególnie w zajęciach praktycznych i wynieśli z nich wiele informacji, które mogą wykorzystać w życiu zawodowym. Aby uczynić tegoroczną edycję wydarzenia jeszcze atrakcyjniejszą, zmieniliśmy jego formułę. Ponadto uczestnicy mogą sobie wybrać jeden z dwóch dostępnych terminów – zajęcia odbędą się 5 i 6 października, w oba dni według tego samego programu

– mówi pani Monika Szymańska z firmy Reprograf, będącej organizatorem seminarium FOCA.

Każdy uczestnik seminarium otrzyma certyfikat potwierdzający jego udział. Uczestnictwo jest odpłatne. Liczba miejsc ograniczona! Rejestrować można się za pomocą formularza zgłoszeniowego na stronie wydarzenia.

Czas:
5 i 6 października 2016 (1 dzień do wyboru)
Miejsce:
Qubus Hotel Gdańsk
ul. Chmielna 47/52
80-748 Gdańsk

W razie pytań prosimy kontaktować się z firmą Reprograf pod adresem e-mailowym konferencja@reprograf.com.pl lub pod numerem telefonu (+48 22) 539 40 00.

Reprograf to jeden z najważniejszych w Polsce producentów materiałów poligraficznych. Na rynku obecny od roku 1991, dziś posiada w kraju pięć oddziałów, w których zatrudnia ponad stu wykwalifikowanych pracowników. Oferuje nowoczesne rozwiązania z obszaru druku offsetowego, cyfrowego, wielkoformatowego i fleksograficznego. Jest m.in. dystrybutorem profesjonalnego sprzętu marki X-Rite.

X-Rite Pantone, amerykańska firma założona w 1958 roku, jest światowym liderem w dziedzinie technologii koloru. Oferuje rozwiązania ułatwiające wybór i zarządzanie odcieniami na wszystkich poziomach projektowania i produkcji. Mogą być one stosowane w wielu różnych obszarach, takich jak opakowania, farby i lakiery, odzież, elektronika, kosmetyki czy meble i wyposażenie wnętrz.

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA