REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Kreatywna Szkoła Dekoral w nowym roku szkolnym

Akademia Techniczna PPG Deco ruszyła z programem „Kreatywna Szkoła Dekoral”. W ramach niego uczniowie szkół budowlanych zgłębiać będą tajniki aplikacji systemów wykończenia wnętrz, elewacji i ociepleń, a także innych produktów lakierniczych – na przykład do ochrony drewna.

Kreatywna Szkoła Dekoral

Dyrektorzy szkół zainteresowanych programem wzięli udział w spotkaniu organizacyjnym we Wrocławiu.
Fot. AT PPG Deco

Program „Kreatywna Szkoła Dekoral” skierowany jest do uczniów i nauczycieli szkół budowlanych. Dyrektorzy placówek zainteresowanych udziałem wzięli już udział w spotkaniu organizacyjnym we Wrocławiu.

W ramach programu uczniowie wezmą udział w szkoleniach prowadzonych przez ekspertów Akademii Technicznej PPG Deco. Na terenie szkół partnerskich powstaną pracownie patronackie Akademii. W ich przygotowaniu pomoże sieć sprzedaży PPG Deco Polska – Centrum Dekoral Professional.

Program jest nieodpłatny, wymaga jedynie zapewnienia odpowiednich warunków do przeprowadzenia warsztatów. Pierwsze szkolenia odbędą się już na początku września, a harmonogram na jesień jest imponujący – tylko w okresie od września do listopada zaplanowano ponad 100 godzin zajęć.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy do programu na stronie AT PPG Deco.

Źródło: Akademia Techniczna PPG Deco

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA