a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnedo ścian i elewacjiKreatywna Szkoła Dekoral w nowym roku szkolnym

Kreatywna Szkoła Dekoral w nowym roku szkolnym

Akademia Techniczna PPG Deco ruszyła z programem „Kreatywna Szkoła Dekoral”. W ramach niego uczniowie szkół budowlanych zgłębiać będą tajniki aplikacji systemów wykończenia wnętrz, elewacji i ociepleń, a także innych produktów lakierniczych – na przykład do ochrony drewna.

Kreatywna Szkoła Dekoral

Dyrektorzy szkół zainteresowanych programem wzięli udział w spotkaniu organizacyjnym we Wrocławiu.
Fot. AT PPG Deco

Program „Kreatywna Szkoła Dekoral” skierowany jest do uczniów i nauczycieli szkół budowlanych. Dyrektorzy placówek zainteresowanych udziałem wzięli już udział w spotkaniu organizacyjnym we Wrocławiu.

W ramach programu uczniowie wezmą udział w szkoleniach prowadzonych przez ekspertów Akademii Technicznej PPG Deco. Na terenie szkół partnerskich powstaną pracownie patronackie Akademii. W ich przygotowaniu pomoże sieć sprzedaży PPG Deco Polska – Centrum Dekoral Professional.

Program jest nieodpłatny, wymaga jedynie zapewnienia odpowiednich warunków do przeprowadzenia warsztatów. Pierwsze szkolenia odbędą się już na początku września, a harmonogram na jesień jest imponujący – tylko w okresie od września do listopada zaplanowano ponad 100 godzin zajęć.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy do programu na stronie AT PPG Deco.

Źródło: Akademia Techniczna PPG Deco