REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Queen’s Award for Enterprise dla Sherwin-Williams

Firma Sherwin-Williams otrzymała prestiżową brytyjską Queen’s Award for Enterprise: Innovation 2021. Wyróżniona została jej farba ogniochronna FIRETEX FX6002.

Sherwin-Williams nagroda Queen's Award for Enterprise Firetex FX6002

Fot. arch. Sherwin-Williams

Wyróżnienie powędrowało do oddziału farb ochronnych i morskich Sherwin-Williams. To już druga nagroda Queen’s Award for Enterprise dla amerykańskiego koncernu w ostatnich pięciu latach – w 2016 roku wyróżnienie otrzymała powłoka Dura-Plate 301W. Jak mówi Ian Walker, dyrektor zarządzający oddziału Protective & Marine w Sherwin-Williams EMEAI:

Zdobycie dwóch nagród Queen’s Award for Enterprise: Innovation w ciągu jedynie pięciu lat to fantastyczne osiągnięcie dla naszego zespołu. FIRETEX FX6002 to unikatowa powłoka ochronna, idealna do wykorzystania w projektach budowlanych i infrastrukturalnych o wysokiej wartości.

Farba ogniochronna FIRETEX FX6002, za którą przyznano nagrodę, została wprowadzona na rynek w 2018 roku. Od tej pory cieszy się ogromną popularnością wśród architektów i wykonawców, którzy doceniają jej szybkie sieciowanie i świetną ochronę konstrukcji stalowych. Farba może być aplikowana poza placem budowy, a krótki czas sieciowania pozwala na szybki transport (już po godzinie w temperaturze 23°C), dzięki czemu prace budowlane mogą być realizowane zgodnie z harmonogramem.

Źródło: coatingsworld.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA