REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Brytyjska Federacja Powłok nagradza Sherwin-Williams

Firma Sherwin-Williams otrzymała nagrodę Sustainable Innovation, przyznawaną przez Brytyjską Federację Powłok. Wyróżniona została za efektywny system ochronny do zastosowania nawet w bardzo trudnych warunkach.

Sherwin-Williams Brytyjska Federacja Powłok Sustainable Innovation nagroda

Nagrodzony system Sherwin-Williams może być stosowany do ochrony m.in. w przemyśle energetycznym. Fot. CheepShot / Foter.com / CC BY

Nagrodzony produkt, Dura-Plate 301W, może zmienić oblicze infrastruktury i przemysłu energetycznego w Europie. Charakteryzuje się prostą, niekosztowną aplikacją (sieciowanie w niskiej temperaturze), wysoką efektywnością oraz doskonałą odpornością na czynniki środowiskowe, m.in. na wilgoć.

Technologia została opracowana w europejskim ośrodku firmy w Bolton w Wielkiej Brytanii, w ścisłej współpracy z klientami. Wcześniej doceniła ją również branża olejowo-gazowa, nagradzając ją za potencjalne zastosowanie w przemyśle morskim i przybrzeżnym oraz infrastrukturze.

Źródło: pcimag.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA