a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnePZPFiK powiększył się o dwóch nowych członków

PZPFiK powiększył się o dwóch nowych członków

Do grona członków Polskiego Związku Producentów Farb i Klejów dołączyły w ostatnim czasie dwie nowe firmy. To Rytm Trade oraz Trivium Packaging Poland.

PZPFiK Rytm Trade Trivium Packaging

Fot. geralt / pixabay.com

Na początku czerwca Polski Związek Producentów Farb i Klejów poinformował, że grono jego członków powiększyło się o dwóch nowych producentów. To polski producent chemii budowlanej oraz polski oddział dużej firmy produkującej opakowania metalowe.

Chemia budowlana, aerozole, opakowania metalowe

Rytm Trade to firma z siedzibą w Tychach, która specjalizuje się w produkcji chemii budowlanej, aerozoli technicznych, mas tynkarskich oraz chemii motoryzacyjnej. Jej produkty, dostępne na rynku pod markami Expert Line, Baumaster, Desnner, Haussen, Partner Fix czy Mr Quick, są przeznaczone zarówno dla wykonawców profesjonalnych, jak i klientów indywidualnych. Rytm Trade działa na rynku od 2005 roku.

Trivium Packaging to producent innowacyjnych i trwałych opakowań metalowych, także na potrzeby producentów farb i lakierów. Koncern posiada ponad 60 oddziałów na świecie i zatrudnia blisko 8000 pracowników. Polski oddział firmy mieści się w Kątach.

PZPFiK wspiera producentów od 2014 roku

Powstały w 2014 roku Polski Związek Producentów Farb i Klejów reprezentuje interesy polskich firm z branży farbiarskiej i klejowej w kraju i na arenie międzynarodowej. Pełną listę członków Związku znaleźć można na jego stronie internetowej.

Źródło: PZPFiK, Rytm Trade, Trivium Packaging