REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Oxea zmienia nazwę na OQ Chemicals

Koncern chemiczny Oxea oficjalnie zmienił nazwę na OQ Chemicals. To pierwszy krok na drodze do integracji z nowo utworzoną firmą energetyczną OQ.

Oxea OQ Chemicals

Fot. arch. OQ Chemicals

Oprócz nowej nazwy Oxea przyjmuje też nową identyfikację wizualną oraz zmienia adres swojej strony internetowej. Koncern OQ, którego jest częścią, to światowy lider w branży energetycznej, oferujący oprócz energii również polimery oraz środki chemiczne OXO.

Potrzeba nowej platformy

W roku 2013 Oxea przeszła w ręce Oman Oil Company (OOC). Pod koniec roku 2019 należące do grupy dziewięć firm stworzyło nową markę OQ. Jak wyjaśnia dyrektor generalny Grupy OQ, Musab Al Mahruqi, pojawiła się wówczas potrzeba stworzenia nowej platformy, która zbliży zgrupowane firmy i wprowadzi na rynek świeży powiew. Dr Oliver Borgmeier, odpowiedzialny za międzynarodowe aktywa dystrybucyjne OQ, komentuje:

Zrobimy wszystko, by zapewnić naszym klientom niezmiennie wysoki standard obsługi. W dłuższej perspektywie klienci zyskają na synergii w ramach OQ: zamierzamy nadal inwestować w innowacje.

Dr Borgmeier zdradził, że w 2021 firma planuje o 30% zwiększyć swoją zdolność produkcyjną w sektorze kwasów karboksylowych, co sprawi, że znajdzie się szóstym największym producentem tych środków na świecie. W tym samym roku zarząd zamierza zwiększyć produkcję tricyklodekanodimetanol (TCD), przewidując wzrost zapotrzebowania na ten produkt.

Nowy wizerunek, nowa strona www

Więcej informacji na temat nowej marki OQ znaleźć można na nowej stronie internetowej firmy.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA