a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweProducent farb z choinką na Festival of Trees

Producent farb z choinką na Festival of Trees

Festival of Trees to organizowana w Wielkiej Brytanii impreza charytatywna, w ramach której zbierane są środki na hospicjum dziecięce Francis House. W tym roku swoje drzewko na licytację wystawił również jeden z producentów farb.

Fot. Festival of Trees

Firma HMG Paints wspiera świąteczną zbiórkę hospicja dziecięcego Francis House. W tymczasowym sklepie w centrum handlowym Quayside Media City UK w Salford stanęło 40 choinek sponsorowanych przez różne podmioty, w tym producenta farb z Manchesteru.

Choinki na licytację

Festiwal obwieszonych upominkami choinek, które podlegają licytacji, potrwa do 10 grudnia. Oferty składać można w sklepie lub za pośrednictwem strony internetowej festiwalu. Jak komentuje Gracienne Ikin, dyrektorka ds. rozwoju marki i komunikacji w HMG Paints:

Cieszymy się, że możemy wesprzeć Festival of Trees – jedną z akcji charytatywnych wybraną przez nas własny zespół. Świetnie bawiliśmy się, przygotowując nasze drzewko. Mamy wielką nadzieję, że ludzie poświęcą czas, by odwiedzić stronę internetową i tymczasowy sklep, tak aby Francis House otrzymało hojne wsparcie.

Wystawiając swoje drzewko, producent farb znalazł się w znakomitym towarzystwie. W festiwalu udział biorą również m.in. klub piłkarski Manchester United, The Cadbury Shop oraz JP Goldman.

Hospicjum Francis House

Francis House z siedzibą w Didsbury to placówka zapewniająca opiekę zastępczą, opiekę domową oraz opiekę w ostatnich dniach życia, a także cały szereg innych usług dla rodzin dzieci i młodzieży cierpiących na przewlekłe i zagrażające życiu choroby. W tym roku wydarzenie Festival of Trees jest sponsorowane przez Towers Business Park oraz Quayside Media City UK.

Źródło: coatingsworld.com